Berger Sp.j. Zakłady Mięsne Irena i Bonifacy Berger Sklep Firmowy

Rydułtowy

Opinie o Berger Sp.j. Zakłady Mięsne Irena i Bonifacy Berger Sklep Firmowy

były

ta firma to porażka,szefostwo strasznie prości ludzie,nie maja do nikogo szacunku ,oszukują wszystkich na rynku,każdy ich były klient twierdzi że większych złodziei nie widział,brak perspektyw rozwoju(prości ludzie)typowa mała rodzinna firma która w trakcie niedzielnego obiadu wymysli sobie nowy pomysł i wszyscy muszą go realizować a pomysły żenada ,wyroby syf straszny,brak powtażalności produktów bo nie ma tam technologa tylko zwykły pracownik produkcji robi wszystko a i tak szef chodzi i dosypuje tyle dziadostwa aby zwiększyć wydajność...cała rodzina bergerów tylko patrzy jak kogoś nowego oszukać spalić kontakt i poszukać nowych naiwniaków,naszczęście świat jest mały i sie to wszystko już zazębia i kwestia paru miesięcy jak zakład stanie u skraju bankructwa ,odradzam każdemu współpracę z tą firmą,szkoda czasu

ktoik

słaba firma,szefostwo prostota straszna,należy o języka w przeciwnym używać prostego języka w przeciwnym razie nikt nic nie rozumie,dyrektorka to porażka straszna bez doświadczenia oszustka ,nie polecam tej firmy człowiek tam się uwstecznia ,firma jest spalona na rynku po tym jak oszukują kkllientów

ktoś..

witam odpowiadam,o firmie moge sie wypowiedzieć bo pracownikiem byłam tam kilka lat..szefowa może i ostra ale za to da sie z nią porozmawiać,ale co do jej przedstawicieli to są skąpcy na kase i nie patrzą na sprawiedliwość w firmie!!!nie interesują sie zbytnio pracownikami patrzą tylko i wyłącznie na to by in było dobrze!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Berger Sp.j. Zakłady Mięsne Irena i Bonifacy Berger Sklep Firmowy - Rydułtowy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Berger Sp.j. Zakłady Mięsne Irena i Bonifacy Berger Sklep Firmowy