Głogów

Opinie o Artek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Artur Mroziński Sklep Mięsny

bhfdhf

Ta druga odpowiedz jest prawdziwa !!!! Pierwszą pisał jakiś kierownik lub dyrektorka!!!! Zresztą odsyłam tu http://forum.gazeta.pl/forum/w,73,91421131,91421131,firma_ARTEK_ktos_pracuje_.html tam sami pracownicy sie wypowiadają o tej firmie.

wykorzystuja ludzi nie placa za nadgodziny a pensja to tyle co kot naplakal. zarabiaja tylko ludzie ktorzy siedza razem z panem mrozinskim w biurze i wchodza mu w [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Artek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Artur Mroziński Sklep Mięsny - Głogów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Artur Mroziński Sklep Mięsny