Anex Zaopatrzenie Lodziarni i Cukierni

Szczecin

Opinie o Anex Zaopatrzenie Lodziarni i Cukierni

ladymakbet

Potwierdzam kible trzeba myć ale nie tylko kible bo cała chata musi błyszczeć jak w domu na święta , za pare minut spóżnienia 100 mniej do wypłaty , książeczka zdrowia robiona na własny koszt !!! Na święta w paczce przeterminowane proszki do pieczenia i inne śmieci ,a i najlepsze urlop na żądanie wypisywany na sobotę mimo że praca od poniedziałku do piątku .

młody

Potwierdzam wypowiedż kolegi powyżej , firma rodzinna ,zarobki marne , atmosfera słaba , pretensje o wszystko , na etacie kierowcy trzeba myć kible bo mamie i synku .Odradzam

były

Nie polecam nikomu, rodzinna firma, atmosfera słaba, szefowa "popielniczka" fałszywa a synalek to [usunięte przez moderatora]. Traktują ludzi jak białego murzyna, straszne buractwo w tej firmie

Zostaw opinię o Anex Zaopatrzenie Lodziarni i Cukierni - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anex Zaopatrzenie Lodziarni i Cukierni