Coffee Coast Tomasz Poprawka

Otwock

Opinie o Coffee Coast Tomasz Poprawka

Krzys

Stanowczo odradzam jakąkolwiek współpracę z tym Panem (co nie można napisać jego nazwiska, bo administracja kasuje, ale każdy wie o kogo chodzi, bo napisane jest w prawym górnym rogu ekranu). Brak słów. Człowiek ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka nigdy. Tak, to o Panu, Panie Tomku...

Waldek

Witam Nie polecam współpracy z tym panem!(usunięte przez administratora)

Kodi

Proszę brać poprawkę na współpracę z Panem (usunięte przez administratora). W szczególności jeśli chodzi o kwestie związane z płatnościami. Pan (usunięte przez administratora)nie lubi płacić za wykonane usługi.

Zostaw opinię o Coffee Coast Tomasz Poprawka - Otwock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coffee Coast Tomasz Poprawka