Opinie o Coffee Coast Tomasz Poprawka w Otwock

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Coffee Coast Tomasz Poprawka. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Coffee Coast Tomasz Poprawka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coffee Coast Tomasz Poprawka w Otwock

Czy w Coffee Coast Tomasz Poprawka zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Czy w Coffee Coast Tomasz Poprawka są szkolenia zewnętrzne?

Coffee Coast Nowy wpis

tak, przeprowadzamy szkolenia zewnętrzne, ale w spółce Coffee Coast Sp. z o.o. Działalność gospodarcza nie jest już aktywna od kilku lat.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Coffee Coast Tomasz Poprawka? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Tomi Nowy wpis

Firma zakończyła już swoją działalność

Paula

pracowałam w Coffee Coast z Panem Tomaszem przez 5 lat i nie mogę potwierdzić poniższych opinii trzech osób poniżej - u mnie zawsze było wszystko na czas i mogłam liczyć na pomoc Pana Tomka w trudnych sytuacjach życiowych, które mnie spotkały w międzyczasie. rozumiem, że poniższe wpisy dodały osoby, które zostały zwolnione z jakiegoś powodu lub nie przeszły okresu próbnego - bo tak funkcjonował system zatrudnienia w firmie Coffee Coast. sama to przechodziłam i wiem, że sporo osób nie było w stanie przejść wysokich wymagań właściciela, ale to chyba dobrze...?!? Nie potwierdzam opinii dwóch osób poniżej - proszę napiszcie, ile czasu pracowaliście tam i cc było powodem zwolnienia, bo mało kto zwalniał się z Coffee Coast, kiedy ja tam pracowałam! A pracownicy mieli raczej długi staż w tej firmie, przynajmniej Ci z którymi ja miałam okazję pracować. poza tym już zupełnie prywatnie - forma treści umieszczanych na wpisach świadczy wyłącznie o wpisującym, a życzenie komukolwiek nieszczęścia i jego rodzinie jest po prostu żenujące i sama nie chciałabym z kimś takim współpracować, nie broniąc Pana Tomasza, którego poznałam dość dobrze i życzę każdemu takiego pracodawcy Mnie pomógł i nie tylko mnie - moim koleżankom również i ja polecam, tylko z tego co wiem, już nie prowadzą kawiarni ani restauracji...

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Coffee Coast Tomasz Poprawka? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Praca 28.00 Brutto: Pracownik Ochrony - Monitoring OTWOCK
Otwock
Seris Konsalnet Holding S.A.
wiolinek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Chciałem tu pracować.

Czarek

Może dowiem się na tym forum na jaką umowę można liczyć w firmie?

Inżynier
@Czarek

Najlepiej poszukać innej firmy i innego szefa, bo szkoda tracić życie dla takiego oszusta np pracować dla f... przez miesiąc za darmo.

Inżynier

TOMASZ POPRAWKA z firmy COFFEE Coast TO(usunięte przez administratora) W pełni potwierdzam wcześniejsze opinie! To bezczelny oszust, nie płaci za wykonaną pracę. Mam nadzieję, że trafi na większego oszusta, który doprowadzi go do bankructwa, co mu się należy jak psu buda. Można mu życzyć tylko wszystkiego najgorszego, jemu, i jego rodzinie i znajomym, którzy biorą udział w oszustwach.

Krzys

Stanowczo odradzam jakąkolwiek współpracę z tym Panem (co nie można napisać jego nazwiska, bo administracja kasuje, ale każdy wie o kogo chodzi, bo napisane jest w prawym górnym rogu ekranu). Brak słów. Człowiek ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka nigdy. Tak, to o Panu, Panie Tomku...

Waldek

Witam Nie polecam współpracy z tym panem!(usunięte przez administratora)

Kodi

Proszę brać poprawkę na współpracę z Panem (usunięte przez administratora). W szczególności jeśli chodzi o kwestie związane z płatnościami. Pan (usunięte przez administratora)nie lubi płacić za wykonane usługi.

Zostaw merytoryczną opinię o Coffee Coast Tomasz Poprawka - Otwock

• Jak się pracuje w Coffee Coast Tomasz Poprawka?

Zobacz opinie na temat firmy Coffee Coast Tomasz Poprawka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Coffee Coast Tomasz Poprawka
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Wczasowa 28A
    05-402 Otwock