M.W. Tobowscy Ferma Kur Niosek

Trzemeśnia

Opinie o M.W. Tobowscy Ferma Kur Niosek

Gizmo

Nie polecam pracy w tej firmie,lepiej omijać szerokim łukiem.Szef byłby jeszcze w miarę ok gdyby nie to ze jest pod rozkazami czarnej wdowy(jego wstretna żona)Klimat w pracy jak na pogrzebie,wiecznie cos nie tak,ciągle poganianie,sianie plotek i intryg przez szefa .Stawka marna jak za takie tyranie i problemy z wyplacalnościa.Pracowałem tam jako kierowca i miałem kolizje,samochód zrobili w serwisie z autokasko a szef o chciał wyłudzić o de mnie jeszcze kasę na rzekomy remont,złodziejstwo nic więcej.Wspólczuje tylko tym panią co tam pracy ją za marne grosze a tyrają jak woły czasem po 10h bez przerwy na jedzenie.Złodziejska firma i tyle.

Gizmo

Tak jak pisałem wsześniej omijać szerokim łukiem tą firme bo nie dość że złodzieje to oszuści a wszczególności szefo tej firmy i jego główny pupilek kierowca Rafałek.

zonk

złodzieje! pracowałem dla nich i nie zapłacili .. sprawa leci do sądu. najgorsze jest mowienie ze przelew wyszedl jak nie wyszedl...(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o M.W. Tobowscy Ferma Kur Niosek - Trzemeśnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M.W. Tobowscy Ferma Kur Niosek