Feniks Centrum Zaopatrzenia Gastronomii Agata Gomółka

Ruda śląska

Opinie o Feniks Centrum Zaopatrzenia Gastronomii Agata Gomółka

cyga

Właściciel uliczny idiota a zatrudnieni to jedna wielka chołota za pare groszy. Firma z długami na kilkaset tysięcy złotych. Są niewypłacalni. Nie polecam !

Bobi

Masakra, właściciel mitoman i furiat, jego żona glupiutka. Zatrudniają ludzi na czarno i nie płacą, robią szemrane interesy. Nie polecam, chołota.

Marek
@Bobi 27.05.2014 19:26

Ten co to napisał to pewnie złodziej albo nierób i wyleciał z hukiem ja pracuje w firmie od 3 lat zarabiam ponad 3000/m i nigdy jeszcze się nie zdarzyło żebym nie dostał wypłaty poza tym to w firmie wypłaty są co tydzień więc zawsze mam kasę. Szef może i jest nerwowy ale wcale mu się nie dziwie bo w Polsce wszyscy chcą cię wiecznie oszukać albo klienci nie zapłacą za dostarczony towar albo dostawcy wysyłają trefny towar jednym słowem gówniany kraj. Według mnie to gdyby w tym kraju było więcej takich firm jak FENIKS to wszyscy byli by zadowoleni zresztą można zawsze zapytać ludi co w firmie pracują a jest 12 osób i każdy potwierdzi moje słowa.

Zostaw opinię o Feniks Centrum Zaopatrzenia Gastronomii Agata Gomółka - Ruda śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Feniks Centrum Zaopatrzenia Gastronomii Agata Gomółka