Brw Bruno Witkiewicz

@mariusz 23.04.2016 22:31
oszukaniprzezwitkiewicza@gmx.com Prosze o kontakt oszukanych przez gostka

Witam ja również tuta.sebastian@wp.pl

gość

do "były pracownik" Smieszne to co piszesz człowieku bo piszesz sam o sobie takie bzdury,ze śmiać się chce. Widać, że ma Pan zachwiania osobowości...

były pracownik

a ja się nie zgadzam, wiele osób żyło i żyje dzięki niemu. wielu osobom pomógł i dał zarobić, a o wyłudzaniu mówią Ci którzy próbowali go oszukać a on był mądrzejszy, a jego wadą jest to że jest zamknięty w sobie i nie opowiada o innych. a szkoda bo wiele osób spaliło by się ze wstydu, chociaż pewnie takie osoby wstydu nie mają

gość

zgadzam się , niestety wątpliwa przyjemność współpracy ... a góry złota obiecuje

gość

Uwaga na tego człowieka, wyłudza od ludzi pieniądze i nie oddaje. Więc na pewno pracy w jego firmie nie polecam.

Zostaw opinię o Brw Bruno Witkiewicz - Dąbrowa górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brw Bruno Witkiewicz