Jureko S.A. Lubuskie Centrum Zaopatrzenia Piekarnictwa i Cukiernictwa

Gorzów wielkopolski

Opinie o Jureko S.A. Lubuskie Centrum Zaopatrzenia Piekarnictwa i Cukiernictwa

Bombero

Śmiechu warta firma. Najniższa krajowa na papierze. Pomimo stałej umówionej stawki kasa i tak się nie zgadza. Jeżeli chodzi o atmosferę to jest parę normalnych osób reszta to ludzie którzy myślą, że pozjadali wszystkie rozumy na świecie.

marek

Chyba nie ma nic gorszego niż negatywny PR a taki firma tworzy preparując fikcyjną pozytywna opinię na swój temat w dodatku o stosunkowo prymitywnej konstrukcji. Nie muszę mówić, że takie działania to najzwyczajniejsze w świecie [usunięte przez admina] podkopujące kredyt zaufania wobec firmy - wstyd!

Zostaw opinię o Jureko S.A. Lubuskie Centrum Zaopatrzenia Piekarnictwa i Cukiernictwa - Gorzów wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jureko S.A. Lubuskie Centrum Zaopatrzenia Piekarnictwa i Cukiernictwa