Opinie o Jędrzejczak Monika i Dariusz S.C. Piekarnia-Cukiernia w Skórkowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Jędrzejczak Monika i Dariusz S.C. Piekarnia-Cukiernia, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jędrzejczak Monika i Dariusz S.C. Piekarnia-Cukiernia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jędrzejczak Monika i Dariusz S.C. Piekarnia-Cukiernia w Skórkowice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Ania

Byłam w ostatni weekend na weselu, gdzie podano tort z tej cukierni. Czegoś tak wspaniałego NIGDY nie widziałam. Po pierwsze wyglądał cudownie. Był to tort śmietanowo- wiśniowy pokryty (tak jak należy) cieniuteńką warstwą marcepanu w kolorze białofioletowym. Przybrany był różami w kolorze fioletu. Po drugie był BARDZO SMACZNY, nie za słodki. Delicja. Jeszcze raz podkreślę tę cieniuteńka warstwę marcepanu na torcie, która świadczy o cukierniczych umiejętnościach wykonawcy. Mimo że mieszkam w Łodzi, to zamierzam zamówić tort na córki urodziny. Pozdrawiam właścicieli i życzę wszystkiego najlepszego.

Zostaw merytoryczną opinię o Jędrzejczak Monika i Dariusz S.C. Piekarnia-Cukiernia - Skórkowice

Jędrzejczak Monika i Dariusz S.C. Piekarnia-Cukiernia
0/5 Na podstawie 0 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jędrzejczak Monika i Dariusz S.C. Piekarnia-Cukiernia