Opinie o Kruczek S.C. Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Zbigniew Kruczek Robert Kruczek w Kraków

Cukiernik Nowy wpis

Zostałem skierowany do w/w firmy z urzędu pracy. Po kilku dniach usłyszałem od szefa że jest zadowolony z mojej pracy i poważnie myśli o podpisaniu ze mną umowy. Te pierwsze dni przepracowałem oczywiście na tzw. gębę. Zostałem wysłany do urzędu aby załatwić formalności i po ich załatwieniu usłyszałem od Pana Roberta że nie ma dla mnie na razie miejsca i żebym się zgłosił za dwa miesiące bo wtedy powinien mieć dla mnie stanowisko. Uznałem że praca jest ok i atmosfera też jest więc zaczekałem. Niestety moje nadzieje okazały się płonne. Pan Robert po dwóch miesiącach powiedział mi że nie ma dla mnie pracy i żebym się ewentualnie orientował. Moim zdaniem to wszystko było mało poważne. Nie polecam tej firmy.

Czekamy na Wasze opinie o firmie Kruczek S.C. Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Zbigniew Kruczek Robert Kruczek, pomóż nam poznać prawdę i realne warunki zatrudnienia. Z pewnością firma ma wady i zalety, napisz nam o nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Kruczek S.C. Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Zbigniew Kruczek Robert Kruczek - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.