Cukiernia Jagiellońska S.C. Małgorzata Swoboda Włodzimierz Pietruszka

Kraków

Opinie o Cukiernia Jagiellońska S.C. Małgorzata Swoboda Włodzimierz Pietruszka

klijent

Ekspedientki bardzo miłe,przykro że muszą sprzedawać stare ciasto i jeszcze się przy tym uśmiechać.Ta cukiernia kiedyś była wizytówką Krakowa a teraz pracują w niej "cukiernicy" bez pojęcia i poczucia smaku.

cukiernia

ciesze sie ze ta tradycja jeszcze istanieje, w dzisiejszych czasach chemia spulchniacze emulgatory zabijają rynek. Ciesze się ze są jeszcze miejsca gdzie mozna zjesc smacznie i zdrowo, a ta cukiernia spełnia wszelkie warunki tradycyjnych i smacnzych wyrobów własnych. Zapraszam po spcjalne zamówienia ;)

Piotr

Mój ojciec był czeladnikiem w tej cukierni w latach 50.;) O ile wiem, zachował miłe wspomnienia, czego i Tobie życzę.

Zostaw opinię o Cukiernia Jagiellońska S.C. Małgorzata Swoboda Włodzimierz Pietruszka - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukiernia Jagiellońska S.C. Małgorzata Swoboda Włodzimierz Pietruszka