Ambrozja Cukiernia Mariusz Altmajer

Tomaszów lubelski

Opinie o Ambrozja Cukiernia Mariusz Altmajer

mieszkaniec

Nie rozumiem dlaczego odradzasz. Kupuję tam od lat. Bardzo pyszne ciastka. Zero chemii !!! W okresie letnim jagodzianki są najlepsze w mieście. A torty są przepiękne.

Iwona
@mieszkaniec 07.07.2016 12:19

zgadzam się

hahahah bardzo śmieszne ludzie nie bądzcie naiwni. nie polecam a wręcz odradzam !!!

mieszkaniec
@anonim 08.10.2011 05:29

Nie znasz się, nie umiesz rozpoznać domowych wyrobów

Zostaw opinię o Ambrozja Cukiernia Mariusz Altmajer - Tomaszów lubelski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ambrozja Cukiernia Mariusz Altmajer