F.H.U.P. SZPILA CUKIERNIA Wojciech Szpila

Żywiec

Opinie o F.H.U.P. SZPILA CUKIERNIA Wojciech Szpila

Zuzu

Zwykły krętacz, na którego trzeba uważać.

adam

Nie polecam pracodawcy, jako pracownik musiałem rozwozić ciasta, drożdżówki itp., pilnować dwóch kobiet na cukierni z czego jedna dzień w dzień była pijana, składać zamówienia na towar potrzebny do produkcji, rozwieść towar szybko po sklepach, wpisać wz do komputera, wysłać paczki na poczcie oraz po powrocie do firmy pomagać pakować paczki do wysyłki.

Rafał z wa-wy

Zwykły cwaniak, robi ludzi w balona i sprzedaje chłam nie uznając reklamacji - wymyśla głupoty żeby tylko uniknąć odpowiedzialności

adam
@Rafał z wa-wy 23.07.2015 14:54

Pakowałem paczki to wiem co to za dziadostwo, niby niemiecka firma ale na chińskich podzespołach, a jak masz w zestawie zapasowe części to o nich zapomnij, bo są wystawione na innej aukcji

Zostaw opinię o F.H.U.P. SZPILA CUKIERNIA Wojciech Szpila - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U.P. SZPILA CUKIERNIA Wojciech Szpila