Weryńscy S.C.

Mielec

Opinie o Weryńscy S.C.

Pracownica.

Niestety,ale [usunięte przez moderatora]. wcale nie pracował u p.[usunięte przez moderatora] .Czuję tutaj rękę młodego pokolenia [usunięte przez moderatora],którzy próbują odpisywać i poprawiać siłą, opinie o tym chlebodawcy mieleckim.Nu,Nu,Nu Pani [usunięte przez moderatora]

Stanisław

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Pracowałem tam i nie mam zastrzeżeń. Pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

mielczanka

Nie wystawiaj opini z samych słuchów.Kto tam pracował a było ich bardzo wielu,to doskonale wie jaki tam dziadostwo.Nie polecam nikomu.

Zostaw opinię o Weryńscy S.C. - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Weryńscy S.C.