Opinie o Rarytas Cukiernia Krzysztof Leńczowski w Wysoka

Rarytas Cukiernia Krzysztof Leńczowski
0 0 7 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Jak wygląda podstawa w Rarytas Cukiernia Krzysztof Leńczowski?

TakNie
gk Nowy wpis

Polecam tort weselny z masą cytrynową z borówkami był przepyszny do dziś go wspominają goście. Serniki jak w domu a babeczki z borówką delicje. Czekoladki jako prezent dla gości wspaniałe bezkonkurencyjne w smaku.

Tak1Nie

Aga wesele 9.06.2018 Nowy wpis

super ciasta w paczce weselnej wilgotne i nie oszukane, tort na samej uroczystosci tez smaczny polecam;)

Tak1Nie

Jakub Nowy wpis

Na forum GoWork.pl oceniamy pracodawcę Rarytas Cukiernia Krzysztof Leńczowski oraz wymieniamy się aktualnymi informacjami na temat warunków pracy w danej firmie. Ktoś z Was w ostatnim czasie zatrudnił się w tej firmie i może ją polecić innym osobom? Jaka jest Wasza ogólna ocena firmy i zdanie na jej temat? Każda z Waszych opinii może przekonać niezdecydowane osoby.

TakNie2

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Aśka

Czytam te opinie i nie wierze własnym oczom ,może te ciasta kiedyś były dobre ale to co przywieźli ostatnio na wesele to była katastrofa ,ciasta w paczkach pokryte PLEŚNIĄ , nie wiem czy te ciasta wcześniej były mrożone czy przygotowane tydzień wcześniej .Mam nadzieję że rodzice młodych zawieźli to ciasto bo tym powinien zająć się SANEPID.

Tak18Nie
Monia

Rarytas to cukiernia jak u mamy :) Ciasta jak domowe i mega pyszne! Uwielbiam tą cukiernię za to, że stawiają na JAKOŚĆ, masy nie są tzw. margarynowe, tylko mega pyszne ze smakiem takim jakim powinny być. A ich największym sukcesem jest osiągnięcie smaku, wyglądu i konsystencji: sernika i makowca, które wykonane są tak jak każdemu się tylko marzy. Obłęd w ustach!!! A babeczki migdałowe czy małe deserki... mmmm... po prostu rozkosz dla podniebienia. Jesteście niesamowici w tym co robicie! Gorąco POLECAM!!! Prawdziwy Rarytas:)

Tak5Nie

poziomka

bardzo dobre ciasta, nie zbyt słodkie i aromatyczne, tort weselny był pięknie udekorowany i również bardzo smaczny:) polecamy

Tak16Nie

Zostaw opinię o Rarytas Cukiernia Krzysztof Leńczowski - Wysoka

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie