Rarytas Cukiernia Krzysztof Leńczowski

Wysoka

Opinie o Rarytas Cukiernia Krzysztof Leńczowski

Aśka

Czytam te opinie i nie wierze własnym oczom ,może te ciasta kiedyś były dobre ale to co przywieźli ostatnio na wesele to była katastrofa ,ciasta w paczkach pokryte PLEŚNIĄ , nie wiem czy te ciasta wcześniej były mrożone czy przygotowane tydzień wcześniej .Mam nadzieję że rodzice młodych zawieźli to ciasto bo tym powinien zająć się SANEPID.

Monia

Rarytas to cukiernia jak u mamy :) Ciasta jak domowe i mega pyszne! Uwielbiam tą cukiernię za to, że stawiają na JAKOŚĆ, masy nie są tzw. margarynowe, tylko mega pyszne ze smakiem takim jakim powinny być. A ich największym sukcesem jest osiągnięcie smaku, wyglądu i konsystencji: sernika i makowca, które wykonane są tak jak każdemu się tylko marzy. Obłęd w ustach!!! A babeczki migdałowe czy małe deserki... mmmm... po prostu rozkosz dla podniebienia. Jesteście niesamowici w tym co robicie! Gorąco POLECAM!!! Prawdziwy Rarytas:)

poziomka

bardzo dobre ciasta, nie zbyt słodkie i aromatyczne, tort weselny był pięknie udekorowany i również bardzo smaczny:) polecamy

Zostaw opinię o Rarytas Cukiernia Krzysztof Leńczowski - Wysoka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rarytas Cukiernia Krzysztof Leńczowski