Galicyjska Piekarnia Krzysztof Kręcichwost

Jeżowe

Opinie o Galicyjska Piekarnia Krzysztof Kręcichwost

marasss

Tak (usunięte przez administratora) piekarnia powinna zostać zamknięta dawno temu(usunięte przez administratora)

JEW

TO CHYBA CZŁOWIEKU TAM NIGDY NIE PRACOWAŁEŚ. TO NAJWIĘKSI [usunięte przez moderatora] JAKICH MAŁO. ZAPIERNICZASZ PONAD SIŁY PRZEZ 12 MINIMUM GODZIN I ZA KAŻDYM RAZEM PATRZĄ ABY CI SIĘ NOGA POWINĘŁA ŻEBYŚ BULIŁ PIENIĄDZE. O POMOC DO WŁAŚCICIELA NIEMA CO NAWET PROSIĆ BO OLEWA PRACOWNIKÓW I U NIEGO LICZY SIĘ TYLKO KASA A NIE CZŁOWIEK. ODRADZAM KAŻDEMU CO CHCE PÓJŚĆ TAM PYTAĆ O PRACE BO [usunięte przez moderatora]DZIAŁA NA SAMYM POCZĄTKU PRZY ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ. KTO MA INNE MOŻLIWOŚCI NIECH Z NICH SKORZYSTA A NIE PCHA SIĘ W TO BADZIESTWO.

Zostaw opinię o Galicyjska Piekarnia Krzysztof Kręcichwost - Jeżowe

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galicyjska Piekarnia Krzysztof Kręcichwost