Anna-M Firma Produkcyjno-Handlowa Anna Moździńska

Kraków

Opinie o Anna-M Firma Produkcyjno-Handlowa Anna Moździńska

Ta kobieta dość że zalega z wypłatami dla swoich pracowników, to nie wywiązuje się obowiązku wystawienia PIT 11 dla byłych pracowników. Ponoć zamierza otworzyć nową firmę ( tylko szuka pieniędzy na rozruch). Ostrzegam wszystkich przed tą kłamliwą kobietą

były pracownik

Ku przestrodze. Pani która prowadzi tą niby firme,niestety nie jest osobą wiarygodną,prawdomówną,dużo obiecuje i wymaga a jak przychodzi do wypłaty zaczynają sie problemy. Trzeba sie prosic o pięniadze,a jak juz placi to zaliczkami po 200 zl i tak przez cały miesiac. Obiecuje umowe i jej nie daje,byłych pracowników obwinia za różne rzeczy,wiem że zalega kilku byłym pracownikom pieniadze i odsyla ich zawsze z kwitkiem,tłumacząc trudną sytuacją firmy. No i co jakiś czas zmienia lokalizacje firmy,pewnie z powodu nie płacenia czynszu,choć sama mówi co innego.Odradzam pracy u tej pani,sam tam pracowałem i też nie moge doprosić sie zaległych pieniedzy.Jesli czyta to ktoś kto tam pracował prosze tez o dodanie opini.

Zostaw opinię o Anna-M Firma Produkcyjno-Handlowa Anna Moździńska - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anna-M Firma Produkcyjno-Handlowa Anna Moździńska