Gusto Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy

Raciszyn

Opinie o Gusto Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy

Grzesiek

Żelki robione starymi metodami, nieraz pleśń na ścianach, współpracownicy potrafią obgadać za plecami, szefowa miła na początku a potem bez przerwy o wszystko się czepia, wolnego nie daje jak potrzeba a nawet jak da to z wielkim wyrzutem że nie chce się robić, poniża codziennie

Stanisław

Nie warto tam pracować dla kilku groszy , a potem leczyć się na depresje spowodowaną codziennym mobbingiem.

Mariusz

Żelki nie smaczne, przelane przeczyszczającą PARAFINĄ !!!!! praca w firmie okropna przez despotyczną szefową i jej wierne podwładne w biurze! Brak poszanowania podstawowych praw człowieka i zero honoru !

Lesiu

tak jak napisane wyżej , nie zatrudniajcie się tam , chyba że nerwicy chcecie sie nabawić

Łukasz S.

pracowałem w tej firmie , sama praca jest jest ok , czasem trzeba się narobić dużo czasem mniej ale tak jest wszędzie,robi się na jedną zmianę i często zostaje się po godzinach za zwykłą stawkę, niema żadnych dodatków ani socjala , co do współpracowników są różni , przede wszystkim panie , co do pań z biura no cóż , jedna wulgarna i chamska , druga fałszywa jak nie wiem co , o każde wolne trzeba się prosić i mieć naprawdę dobry powód żeby dostać , o wszystkim decyduje wszechwładna szefowa która szuka ciągle powodów żeby się wyżyć i kogoś poniżyć , ona rządzi i zawsze ma racje i nic nie da się jej powiedzieć , dużo by pisać , ogólnie nie polecam

zygmunt
@Łukasz S. 21.09.2014 21:06

te komentarze pewnie pisali Ci co Szefowa zwolniła ich za pijaństwo lub sprzedali sie za 1 złotówke do VANgusto :))))))))) Nasza szefowa to WSPANIAŁA KOBIETA .....zawsze zrozumie człowieka i pomoże a to ,ze pilnuje pracy to tylko Jej zaleta ........jest seksowna i pięknie pachnie :)

Mariola
@zygmunt 20.04.2017 21:29

nigdy nie pracowałem w VANgusto , szefowa seksowna ??? haha :D pani sama sobie komentarze pisze ? pić alkoholu nie pije w ogóle , dbanie przez szefową tylko o swoje interesy bez jakiejkolwiek wyrozumiałości czy współczucia .. NORMA ! Mobbing codzienny ... NORMA , żelki zalane parafiną .. tak ( na opakowaniu środek przeczyszczający ).. na ścianach w chłodni pleśń tak samo w klimie .. pracownicy nie szanowani , poza tym aż tyle osób bez powodu się zwolniło ?

Zostaw opinię o Gusto Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy - Raciszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gusto Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy