Smakosz Hurtownia Wyrobów Cukierniczych Ewa Mieszkowska

Świętochłowice

Opinie o Smakosz Hurtownia Wyrobów Cukierniczych Ewa Mieszkowska

kaczuszka 12

zgadzam sie z przedmowcami towar po terminie przerabiane daty unikanie podatkow pracownicy pracujacy na czarno ogolnie brud i smrod

Potwierdzam przedmówce, pracowałem 3 miesiące bez żadnej umowy na twarz, gdy upomniałem się o swoje zostałem wywalony. [usunięte przez moderatora] niech lepiej sam nie wychodzi na miasto # - (

Mieszko1

Nie ma jak właściciel sam sobie wystawi komentarz. Hurtownia żenada, brak pomysłu na handel, brak bazy transportowej, brak kontroli nad firmą. Ogólnie odradzam, właściciel kawał gbura nie płacący składek wykorzystujący na maxa.

Zostaw opinię o Smakosz Hurtownia Wyrobów Cukierniczych Ewa Mieszkowska - Świętochłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smakosz Hurtownia Wyrobów Cukierniczych Ewa Mieszkowska