Koneser Kartowicz Beata

Koneser Kartowicz Beata
0 0

Opinie o Koneser Kartowicz Beata

Justyna

@Nieznajoma rozumiem, że pracowałaś dla Koneser Kartowicz Beata i możesz rozwinąć swoją opinię tak, aby zawierała informacje, których potrzebują przyszli pracownicy tej firmy. @były pracownik czy kwestie wypłaty zostały już uregulowane?

były pracownik

Nie płaci, zwraca się do pracowników w stylu: matole, idioto, debilu...

Nieznajoma
@były pracownik 05.10.2016 14:02

Potwierdzam!!!!!

Jak obecnie wygląda sytuacja z możliwością zatrudnienia w Koneser Beata Kartowicz?

Szefowa wcale nie jest wymagająca bo nie umie dokładnie sprecyzować to czego oczekuje. Wpada do swojego bistro, wszystko wywraca do góry nogami i wychodzi obrażona. Nikogo nie szanuje i nie płaci.

k

Tak szefowa wymagająca. i wszystko byłoby dobrze gdyby jeszcze szanowała ludzi. Absolutnie nie widzi swoich błędów. Brak umów - norma. Mi nie zapłacono w ogóle ze tydzień pracy

widelec

Zgadzam się z poprzednikami. Szefowa wymagająca, ale każdy byłby taki gdyby otworzył swoją firmę, nie ma się co dziwić.

Kucharz

Super praca ciekawi ludzie w Fanaberii można spotkać kogoś znanego nawet od czasu do czasu:)

Mati_s

a mi tam było dobrze, szefowa wymagająca ale konkretna wie czego chce, narzekają ci którym się robić nie chce albo nic nie umieją

Zostaw opinię o Koneser Kartowicz Beata - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koneser Kartowicz Beata