Koneser Beata Kartowicz

Poznań

Opinie o Koneser Beata Kartowicz

były pracownik

Nie płaci, zwraca się do pracowników w stylu: matole, idioto, debilu...

Szefowa wcale nie jest wymagająca bo nie umie dokładnie sprecyzować to czego oczekuje. Wpada do swojego bistro, wszystko wywraca do góry nogami i wychodzi obrażona. Nikogo nie szanuje i nie płaci.

k

Tak szefowa wymagająca. i wszystko byłoby dobrze gdyby jeszcze szanowała ludzi. Absolutnie nie widzi swoich błędów. Brak umów - norma. Mi nie zapłacono w ogóle ze tydzień pracy

widelec

Zgadzam się z poprzednikami. Szefowa wymagająca, ale każdy byłby taki gdyby otworzył swoją firmę, nie ma się co dziwić.

Kucharz

Super praca ciekawi ludzie w Fanaberii można spotkać kogoś znanego nawet od czasu do czasu:)

Mati_s

a mi tam było dobrze, szefowa wymagająca ale konkretna wie czego chce, narzekają ci którym się robić nie chce albo nic nie umieją

Zostaw opinię o Koneser Beata Kartowicz - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koneser Beata Kartowicz