Opinie o Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski w Żywiec

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Marek

Super impreza z kapelą góralską i gawędziarzem. Wszystko dokładnie jak w umowie, możliwość wyboru wielu różnych, ciekawych atrakcji. Na pewno jeszcze w przyszłości skorzystam! Polecam

Beata

Wieloletnie doświadczenie w branży daje się odczuć w jakości świadczonych usług. Zawsze profesjonalne podejście do klienta i bezproblemowy kontakt. Szeroka gama kuligów, wakacji i wycieczek, a do tego bardzo miła obsługa sprawiają, że za każdym razem chętnie wracam.

Aleksander

Z p. Leszkiem Młodzianowskim współpracuję już kolejny sezon. Od zawsze stawia na jakość wykonywanych usług i indywidualne podejście do klienta. Szeroki wybór wycieczek, wczasów i kuligów. Polecam!

Kamil

Najlepsi pod każdym względem. Zawsze profesjonalna obsługa, życzliwy personel i niezawodna pomoc na każdym etapie realizacji usługi.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kasjer/Sprzedawca
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(538 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds kadr i płac
Coberon Sp. z o.o.
(1 opinia)
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
(5 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Klara

Godna polecenia firma z wieloletnim doświadczeniem w branży turystycznej. Bardzo cenię sobie współpracę z p. Leszkiem Młodzianowskim wiedząc, że jakość świadczonych przez niego usług jest zawsze na najwyższym poziomie.

Łukasz

Bardzo bogata oferta wczasów, wycieczek, kuligów. Za każdym razem profesjonalne podejście, życzliwa obsługa i wysoka jakość wykonywanych usług. Gorąco polecam!

Jola

Jeśli szukacie Państwo najwyższej jakości i pewności, że umowa zostanie zrealizowana w 100% - polecam firmę Zbójnicki Szlak. Od momentu rozpoczęcia współpracy z p. Leszkiem Młodzianowskim nie wyobrażam sobie zorganizować wycieczki czy imprezy integracyjnej u innego organizatora. Za każdym razem wracam zadowolona i usatysfakcjonowana. Polecam!!

Jarosław

Współpracuję z p. Leszkiem Młodzianowskim już od kilku lat i z ręką na sercu zapewniam, że jakość wykonywanych przez niego usług jest na najwyższym poziomie. Zawsze dba o najmniejszy szczegół tak, aby klient był zadowolony. Profesjonalista i osoba godna zaufania.

Barbara

Super zabawa i pyszne jedzenie. Obsługa zawsze bardzo pomocna i sympatyczna. Na pewno wrócę!

Angelika

Impreza, w której wzięliśmy udział z firmą Zbójnicki Szlak była tym, czego szukaliśmy od dawna. Mnóstwo atrakcji, świetna zabawa, doskonałe regionalne jedzenie i świetny kontakt z właścicielem. Do tego bardzo przystępna cenowo oferta! Gorąco polecam.

Zofia

Kulig, w którym wzięliśmy udział przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Doskonała przejażdżka saniami, pyszne jedzenie, uprzejmy personel, a to wszystko poparte niepowtarzalnym góralskim klimatem! Na pewno wrócimy nie raz. Dziękujemy za cudowne wrażenia.

Rafał

W ubiegłym sezonie kuligowym nawiązałem współpracę z p. Leszkiem Młodzianowskim i z czystym sumieniem mogę polecić firmę Zbójnicki Szlak. Profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i dbałość o szczegóły to z pewnością atuty wyróżniające firmę na tle innych. Jestem pewien, że jeszcze nie raz będę z nim współpracował.

Alicja

Kulig zorganizowany dla naszej firmy był najlepszą imprezą firmową, w jakiej mieliśmy okazję wziąć udział. Wrócimy na pewno nie raz. Dziękujemy za cudowne przeżycia!

Aldona

Jestem bardzo zadowolona z imprezy zorganizowanej przez p. Leszka Młodzianowskiego. Od samego początku rewelacyjny kontakt z właścicielem, profesjonalne podejście i bardzo miły personel. Polecam!

Andrzej

Współpraca z p. Leszkiem Młodzianowskim to czysta przyjemność. Profesjonalizm, sumienność i rzetelność czynią Zbójnicki Szlak firmą godną zaufania.

Klara

Świetna atmosfera i profesjonalizm w każdym detalu.

Ania

"Zbójnicki napad" był prawdziwym zaskoczeniem. Kulig rozpoczął się spokojnie. Z pochodniami, nocą i w wyśmienitym towarzystwie. Natomiast późniejsza zabawa w "Kolibie" przerodziła się w prawdziwą zbójnicką imprezę, którą rozkręcała świetna góralska kapela. W trakcie nastąpił "zbójnicki napad", który wszyscy mile wspominamy, bo "Janosik" okazał się być prawdziwą duszą towarzystwa. Prowadził tak ciekawe zabawy, że oderwał wszystkich od stołów. Było bardzo fajnie, na pewno jeszcze nie raz skorzystam

Kliencizkuliguwalentynkowego

Przykro Nam to napisać ale myślę że warto podzielić się z Państwem Nasza opinią (usunięte przez administratora) Wraz ze znajomymi zarezerwowalismy u Pana Leszka kulig walentynkowy z pochodniami na dwie pary, po opłaceniu samego kuligu Pan Leszek zaproponował Nam miejsce noclegowe w hotelu na miejscu kuligu, pomyslelismy że fajna opcja bo nie będziemy musieli brać taksówek i nie potrzebnie płacić i generować koszty. Przelałem Panu Leszkowi pieniądze za hotel a od niego dostałem potwierdzenie miejsca hotelowego dla 4osob. Po przyjeździe na miejsce tzn do hotelu okazało się że nie mamy pokoi ponieważ Pan Leszek nie dogadal się z właścicielem hotelu i ten nie zarezerwowoal dla niego miejsc tym samym zostaliśmy na lodzie a do kuligu została nam godzina czasu....Pan Leszek po kontakcie telefonicznym załatwił nam nocleg ale w oddalonym o kilka km hotelu tym samym musieliśmy skorzystać z taksówek co wygenerowalo niemale koszty bo w dwie strony dla 4osob wyszło 200zl!!!!Chyba mają tam jakaś specjalna taryfę nocną!!!!!Dam kulig uznajemy za udany, impreza po nim super a jeśli chodzi o samo jedzenie no to pozostawie to już bez komentarza...

Ledana77

Miałam przyjemność współpracować z panem Leszkiem Młodzianowskim, szefem BP Zbójnicki Szlak w Żywcu. Praca dawała mi wiele satysfakcji. Współpraca z panem Leszkiem to przyjemność. Jeśli chodzi o firmę to rzetelność, sumienność, uczciwość, dbałość o klienta.

Angelika

Wspaniałe imprezy, pyszne jedzenie i pozytywna energia. Zbójnicki szlak zapewnia wyjazdy na najwyższym poziomie. Najbardziej podobał mi się występ kapeli góralskiej. Gorąco polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski - Żywiec

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski?

Zobacz opinie na temat firmy Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski?

Liczba opinii klientów firmy Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski, to 69, z czego 64 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski
4.8/5 Na podstawie 103 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski