Almamer Wyższa Szkoła Ekonomiczna Wydział Ochrony Zdrowia

Opinie o Almamer Wyższa Szkoła Ekonomiczna Wydział Ochrony Zdrowia

Nick

Jestem w takiej samej sytuacji. Nie placa, nie reaguja na wezwania do zaplaty. Za kazdym razem dziekan i kanclerz mowia: niezwlocznie zaplacimy.

wydymany wykładowca

Ja też mam taką samą sytuację. Zapewnienia, że już, już mi coś wypłacą i nic. Tak jest już od baaaaardzo dawna. Ja niestety byłem zbyt łatwowierny i dałem się nabrać na,,lep" obietnic. Teraz podejmującym pracę w Almamerze doradziłbym , żeby żądać, ze względu na znaną sytuację finansową, zapłaty co miesiąc z góry . Nie godzić się na płacę po miesiącu. Bo nie zapłacą.

Mycha

Zalegają z wynagrodzeniem miesiącami (co dwa miesiące obiecywali, że za dwa miesiące to już na pewno całość uregulują), na wezwania do zapłaty nie reagują, właśnie moja sprawa trafiła do sądu. Nie zaczynajcie pracy, jeśli nie chcecie pracować za darmo

Zostaw opinię o Almamer Wyższa Szkoła Ekonomiczna Wydział Ochrony Zdrowia - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Almamer Wyższa Szkoła Ekonomiczna Wydział Ochrony Zdrowia