Opinie o Snake Dance Profesjonalna Szkoła Tańca w Częstochowa

Karol Nowy wpis

Czy szkoła tańca dalej może działać przy tych obostrzeniach?

Iga Nowy wpis

Zgadza się szkoła nastawiona na zarobek Rozbuchane ego instruktorki pani Roxi do granic możliwości a umiejętności zerowe Poza tm jest to niemiła osoba , która kreuje się na mega wyluzowana a w rzeczywistości to chimeryczna panienka po 30

Marta Nowy wpis

Zgadzam się z poprzednia opinia dno dna szczególnie pani rodu

XxX

Byłam ich kursantką przez dłuższy czas i bardzo żałuję. Uczęszczałam na zajęcia Hip Hop'u do pani Roksany "Roxi" Saniuk. Na początku wszystko wydawało się fajne, lecz z zajęć na zajęcia pani Roksana zaczęła pokazywać swoje prawdziwe oblicze. Na zajęciach był rygor, nie wolno było się śmiać ani rozmawiać. Widać było, że szanowna pani Roxi robi to tylko i wyłącznie dla pieniędzy. Dodatkowo pani Roksanie brakuję weny, nie uczy tylko klepie ciągle te same choreografie. Rezygnując z jej zajęć trzeba się liczyć z tym, że okazuje wiele chamstwa.Nie polecam tej szkoły, ponieważ widać że instruktorzy (niektórzy) prowadzą zajęcia tylko i wyłącznie dla pieniędzy a ceny są naprawdę wygórowane .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Snake Dance Profesjonalna Szkoła Tańca - Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Snake Dance Profesjonalna Szkoła Tańca
0/5 Na podstawie 0 ocen.