Snake Dance Profesjonalna Szkoła Tańca

Częstochowa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Snake Dance Profesjonalna Szkoła Tańca
0 0 6 1

Opinie o Snake Dance Profesjonalna Szkoła Tańca

Administrator

Opinie pracowników dotyczące warunków zatrudnienia w Snake Dance Profesjonalna Szkoła Tańca okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Iga

Zgadza się szkoła nastawiona na zarobek Rozbuchane ego instruktorki pani Roxi do granic możliwości a umiejętności zerowe Poza tm jest to niemiła osoba , która kreuje się na mega wyluzowana a w rzeczywistości to chimeryczna panienka po 30

Marta

Zgadzam się z poprzednia opinia dno dna szczególnie pani rodu

XxX

Byłam ich kursantką przez dłuższy czas i bardzo żałuję. Uczęszczałam na zajęcia Hip Hop'u do pani Roksany "Roxi" Saniuk. Na początku wszystko wydawało się fajne, lecz z zajęć na zajęcia pani Roksana zaczęła pokazywać swoje prawdziwe oblicze. Na zajęciach był rygor, nie wolno było się śmiać ani rozmawiać. Widać było, że szanowna pani Roxi robi to tylko i wyłącznie dla pieniędzy. Dodatkowo pani Roksanie brakuję weny, nie uczy tylko klepie ciągle te same choreografie. Rezygnując z jej zajęć trzeba się liczyć z tym, że okazuje wiele chamstwa.Nie polecam tej szkoły, ponieważ widać że instruktorzy (niektórzy) prowadzą zajęcia tylko i wyłącznie dla pieniędzy a ceny są naprawdę wygórowane .

Zostaw opinię o Snake Dance Profesjonalna Szkoła Tańca - Częstochowa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Snake Dance Profesjonalna Szkoła Tańca