Technikum Odzieżowe nr 18 w Zespole Szkół Odzieżowych nr 1 im. S. Wyspiańskiego

Kraków

Opinie o Technikum Odzieżowe nr 18 w Zespole Szkół Odzieżowych nr 1 im. S. Wyspiańskiego

Słuchaczka

Polecam tą szkołę z całego serca. Może i nie jest jakaś super nowoczesna, ale z roku na rok zmienia się na lepsze. Mam tu na myśli wyposażenie pracowni warsztatowych i program nauczania. Nauczycielki w tej szkole to kobiety z sercem na dłoni, zawsze pomogą i wszystko wytłumaczą. Wystarczy po prostu pytać i jeszcze raz pytać. Niedoszła krawcowa, najwyraźniej jesteś jedną z osób, które tylko siedzą i czekają na mannę z nieba. Nie o to chodzi w rozwoju zawodowym. Jeśli chcesz nowoczesne szycie, trzeba było dociekać i pytać. Rownież szukać samemu i pogłębiać wiedzę. To najlepsza szkoła do jakiej chodziłam. Może nie wyglada jak paryskie pracownię Haute couture, ale to skarbnica wiedzy, pasji do zawodu, zaangażowania w nauczanie i wielkich serc Pań Nauczycielek. Pozdrawiam moje Kochane Nauczycielki i nigdy was nie zapomnę:) Dziękuję wam za wszystko :)

Obecna uczennica

"niedoszla krawcowa", trochę przykro się czyta jak opisujesz takie głupoty na temat tej szkoły. Jak wywnioskowałam z Twojej wypowiedzi jesteś teraz w 1 klasie więc co Ty się wypowiadasz na temat szycia, w 1 klasie dopiero poznajemy wszystko- jak w każdym innym zawodzie. Potem będzie tyle szycia że będziesz miała dość ;) Nauczyciele może i nie młodzi, ale są super ludźmi, najwidoczniej nie potrafisz się z nimi dogadać, bardzo mi przykro z tego powodu. A jeśli chodzi o uczniów to nie oceniaj ludzi jeśli nie znasz(usunięte przez administratora)

niedoszla krawcowa

Heh! Mój wybór po gimnazjum padł właśnie na technikum odzieżowe w Krakowie. I co? Był to największy błąd w moim życiu. Ta szkoła kiedyś przeżywała lata świetności, jednak to tylko wspomnienia nauczycieli, którzy żyli za czasów Syrokomlii. Ta szkoła jest do kitu!!! Szycia jest niewiele, ludzi praktycznie zero w tej szkole, w dodatku same dziewczyny, typowe "cnotki". Nauczyciele są starzy, nie wiedzą nic o współczesnej modzie oraz o bardziej 'nowoczesnym' stylu szycia. Uczą typowo babcinego szycia. Jeśli chodzi o maturę.. nie jest to szkoła, która Was do tego dobrze przygotuje. Generalnie nikomu nie polecam tej szkoły, ja sama po roku czas w tej szkole przepisuję się do liceum. Na prawde odradzam !!! W dodatku jest w tak beznadziejnym miejscu, po lekcjach nie ma nawet gdzie wyskoczyć ze znajomymi. ZENADA.

Zostaw opinię o Technikum Odzieżowe nr 18 w Zespole Szkół Odzieżowych nr 1 im. S. Wyspiańskiego - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technikum Odzieżowe nr 18 w Zespole Szkół Odzieżowych nr 1 im. S. Wyspiańskiego