PAWILON HANDLOWY WIM SC WIOLETTA HAMERLIK, MAREK HAMERLIK

Toruń

Opinie o PAWILON HANDLOWY WIM SC WIOLETTA HAMERLIK, MAREK HAMERLIK

kolos

Paskudna oszustka, kłamie, kręci, postępuje nie zgodnie z KP. Charakter wiejski. Wykorzystuje ludzi, drze gębe, nie umie się zachować na poziomie.

Jak poznać prawdę o firmie PAWILON HANDLOWY WIM SC WIOLETTA HAMERLIK, MAREK HAMERLIK zanim sami zostaniemy w niej zatrudnieni? Czekamy na Twoje komentarze na temat warunków zatrudnienia?

Zostaw opinię o PAWILON HANDLOWY WIM SC WIOLETTA HAMERLIK, MAREK HAMERLIK - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PAWILON HANDLOWY WIM SC WIOLETTA HAMERLIK, MAREK HAMERLIK