Szkoły dla Młodzieży i Dorosłych Uniwerek Liceum Technikum ZSZ Policealne

Kielce

Opinie o Szkoły dla Młodzieży i Dorosłych Uniwerek Liceum Technikum ZSZ Policealne

Uczen

Najgorsza szkola.. Dyrekcja wszedzie szuka problemu, bezczelni, konfliktowi po prostu brak slow

J.K

Jesteś pewien, że dobrze zarabiają? Czy zarobki 1100-1200zł/m-c na umowę zlecenie to dużo? Czym te szkoły się chwalą? To jest jedyna szansa dla trudnej młodzieży zgoda, ale co dalej? Sposób organizacji, dbania o interes ucznia i pracowników i wspólnego dobra jest żałosny. To jest typowe "przedsiębiorstwo" a nie szkoła.

Anonimus

Prywatny folwark pana [usunięte przez moderatora] jako właściciela tego [usunięte przez moderatora] gość wziął ok 1,7mln zł dotacji na tę firmę (dane z Biura Informacji Publicznej) a żydzi 2zł na papier toaletowy dla rzekomo nauczycieli. On szuka roboli a nie pracowników, 90% z nich pracuje na umowę o dzieło - tanio, szybko wygodnie. Komuś jak zaoferuje umowę o pracę to niech się zastanowi co i jak bo przyjdzie sobota i będzie zapierniczał do Końskich bo tam też ma ruderę. Wszystko w tej firmie stoi lekkim[usunięte przez moderatora]. 0 szans na rozwój 0 szans na szkolenia Ba nawet sekretarki i inne "księgowe" są takie specjalistki, że formuły w Excelu nie umieją skopiować dalej (sumowanie co 2 kolumny). Ten prywaciorek zamiast wysłać swój personel na BEZPŁATNE SZKOLENIA Z EXCELA finansowane ze środków EFS i innych na wszystko żałuje. "Nauczyciele" tam pracujący pracują jako roboty, nie na kartę nauczyciela, nie na umowę o pracę lecz na umowę o dzieło. Największa rotacja wśród informatyków goś

Zostaw opinię o Szkoły dla Młodzieży i Dorosłych Uniwerek Liceum Technikum ZSZ Policealne - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoły dla Młodzieży i Dorosłych Uniwerek Liceum Technikum ZSZ Policealne