Kadra Studium Policealne

Wrocław

Opinie o Kadra Studium Policealne

aaa

Firma fatalna, o ile firmą można to nazwać. Płaca i atmosfera w firmie bardzo kiepskie. Zresztą kto tam jeszcze pracuje to sam o tym dobrze wie, a kto zacznie tam pracować, to się szybko o tym przekona. Rotacja pracowników bardzo duża. Fatalne miejsce pracy. Nie szanują pracowników i często także ich obrażają z bezczelnym uśmiechem na twarzy. Traktują ludzi przedmiotowo i bez skrupułów.

xxxx

Nie polecam tam pracy szefowie to chamy! Częste humory i kiepskie nastroje odreagowują na pracownikach. Hasło idiotka jest na porządku dziennym (oczywiście za plecami). Atmosfera kiepska, [usunięte przed moderatora] i śledzenie na kamerach. Mili tylko jak coś chcą. Szkoda czasu i zdrowia.

Właściciel Szkoły KADRA
@xxxx 12.04.2013 19:11

Jestem właścicielem szkoły KADRA i jestem oburzony wpisem. Nigdy z ust żadnego pracownika nie padły słowa cytowane w poście. Chętnie poznałbym imię i nazwisko osoby, która pisze takie bzdury. To obrzydliwe oszczerstwa pod adresem wszystkich pracowników szkoły. Z poważaniem Sebastian Góral

Zostaw opinię o Kadra Studium Policealne - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kadra Studium Policealne