Opinie o Szkoła Podstawowa nr 275 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Szkoła Podstawowa nr 275 z Oddziałami Integracyjnymi. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Szkoła Podstawowa nr 275 z Oddziałami Integracyjnymi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Podstawowa nr 275 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawa

Rodzic Nowy wpis

Zgadzam się, że w tej szkole panują dziwne praktyki. Istna (usunięte przez administratora) nauczycieli, jeśli jakiś nowy nauczyciel nawet chce coś zmienić, wstawić się za swoim uczniem, to i tak szybko zostaje sprowadzony na ziemię i zaczyna tańczyć jak mu zagrają. W tej szkole to uczeń jest dla nauczyciela, a nie nauczyciel dla ucznia. Szkoła z PRL-u, nic tu się nie zmieniło od 30 lat. Ta sama kadra nauczycieli i ta sama polityka.

CumBlaster6969

Mój syn należał do tej szkoły od 4 lat. W tym roku go przepisałem do innej. Czemu? A to dlatego że wiele nauczyciele zaciągali go do "Hadesu" czyli łazienki woźnych i potem go gazowali dezodorantem. Wszystkie panie wozne nie miłe. Taka stara torba ciagle zaglądała mu do kabiny w łazience oraz rzucała w niego mokrym papierem. Mój syn wrócił zapłakany do szkoły kiedy zobaczył że jego plecak leży w karnie w łazience cały w białych plamach. Pani woźna w kręconych włosach podobno go biła miotłą. Nie polecam chociaż syn potem był bardzo grzeczny w domu to szkoły samej w sobie nie polecam.

Irena
@CumBlaster6969

Jeśli to, co piszesz to prawda, to masz zamiar to gdzieś zgłosić? Albo rozwiązać w jakikolwiek sposób? Rozmawiałaś z nimi chociaż?

CumBlaster6969
@Irena

Tak, zgłaszałem i podobno tak już nie będzie ale boje się że syn mojej przyjaciółki doświadczy tego samego

Izabela Nowy wpis
@CumBlaster6969

I to była cała reakcja na tego typu zgłoszenie? Powiedzenie, że tak już nie będzie i tyle? Nic więcej wobec tego nie zrobili?

Cumkulka Nowy wpis
@CumBlaster6969

Ta pani dalej w tej szkole ale ona już jest inna a po za tym ona jedynie na uczniów krzyczy jak się nie słuchają

Łucja Nowy wpis
@Cumkulka

Co to znaczy, że ona już jest inna? Nie rozumiem...I o kogo chodzi? Panią sprzątającą?

Czy szkoła nadal ma nauczanie zdalne?

Qwerty

W tej szkole panuje kolesiostwo i kumoterstwo oraz fałszywy obiektywizn w stosunku do uczniów i ich rodziców

m.
@Qwerty

To prawda, pamiętam, że w klasie mojego syna było faworyzowanie grupki dzieci i niemal koleżeńskie stosunki pań z ich rodzicami. Koszmar.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Szkoła Podstawowa nr 275 z Oddziałami Integracyjnymi na stanowisko Nauczyciel, Szkoła podstawowa, zatrudnienie na świetlicy szkolnej? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
Rodzic

Szkoła zabrania uczniom korzystać np. ze stołu do tenisa bez obecności nauczyciela. Dzieci są wyganiane ze szkoły jak przebywają na ternie szkoły, np. w celu oczekiwania na odbiór przez rodzica lub opiekuna. Zgłoszę to do kuratorium, ponieważ szkoła jest mało przyjazna uczniom i sprawia wrażenie aby jak najszybciej pozbyć się ucznia.

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Podstawowa nr 275 z Oddziałami Integracyjnymi - Warszawa

Szkoła Podstawowa nr 275 z Oddziałami Integracyjnymi

Szkoła Podstawowa nr 275 z Oddziałami Integracyjnymi