Opinie o Szkoła Podstawowa nr 164 Sióstr Nazaretanek w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Szkoła Podstawowa nr 164 Sióstr Nazaretanek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Szkoła Podstawowa nr 164 Sióstr Nazaretanek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Podstawowa nr 164 Sióstr Nazaretanek w Kraków

Jestem bardzo zadowolony, że pracuję w tym miejscu. Dyrekcja oraz grono pedagogiczne, to zgrany, szanujący się zespół.

Dominika

Witam, a jak przy tym wszystkim wygląda atmosfera wśród pracowników administracyjnych? mam na myśli głównie Panie sprzątające. Potrzebuje się dowiedzieć czy przysługuje jedynie wynagrodzenie warunkowane podstawą czy może są jeszcze jakieś inne świadczenia socjalne?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Szkoła Podstawowa nr 164 Sióstr Nazaretanek?

Józef

Trzeba śledzić stronę Ministerstwa - szkoła publikuje ogłoszenia, jeśli akurat jest poszukiwany nauczyciel. Jeśli idzie o pozostałych pracowników, najlepiej przyjść i zapytać osobiście lub zadzwonić.

Czy pracownicy w Szkoła Podstawowa nr 164 Sióstr Nazaretanek dogadują się między sobą?

Józef Nowy wpis

Trzeba przesłać CV - Dyrekcja przeprowadza rozmowę z kandydatami.

@Józef

To na pewno, lecz skąd potencjalny kandydat może wiedzieć czy spełnia wstępne warunki? czy gdzieś w Internecie można wypatrzeć aktualne oferty pracy, by moc się z nimi zapoznać? Trudno mi było cokolwiek znaleźć, a wstępnie interesuje mnie współpraca. Ostatnie nabory kiedy miały miejsce?

Józef Nowy wpis

Dominika

Wanda

Było kiedyś zapytanie o prace w administracji gdzie odpowiedziano, że jak na razie nikt nie był potrzebny. A do jakich w praktyce prac? I jak osoby z administracji są wynagradzane? Widziałam, że jedna Pani z kolka wyciąga 25 pln

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Szkoła Podstawowa nr 164 Sióstr Nazaretanek? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Zadowolona

Ja zarabiam 25 zł za 1 lekcję w ramach kółka. Jestem zadowolona. Nigdzie nie zarobię tyle co w Szkole im. bł. Franciszki Siedliskiej. Polecam

Ekonomistka

W Szkole Podstawowej Nr 164 w Krakowie zarobki są o ok. 300 - 400 zł niższe niż w innych szkołach. Nie ma trzynastki. W pensji marcowej masz dwa razy mniej niż w innych szkołach. I mówią Ci bez pardonu, że pracujesz tutaj nie "Pro lucra" ale "Pro bono"!!!, albo jak kto woli "Na chwałę Pana". Totalny wyzysk! Dopiero w zeszłym roku, kiedy odeszło z tej "niby miłej placówki" ponad 10 świetnych nauczycieli, PO OŚMIU LATACH zamrożonych pensji, bo Nazaretanki nie uznają Karty Nauczyciela w ogóle, tylko mają swoje tabele płac, na "widzi mi się", coś się w końcu ruszyło. Ale nadal nie masz trzynastki, pracując TAM - zarabiasz kilkaset złotych mniej niż - GDZIE INDZIEJ. I nie dość, że nauczyciele generalnie zarabiają mało, to są jeszcze miejsca, takie jak SP 164 w Krakowie, że zarabiają jeszcze mniej. Omijać szerokim łukiem. Odradzam podejmowanie pracy w takim miejscu.

Czy Szkoła Podstawowa nr 164 Sióstr Nazaretanek organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Maria

Tak, czasami nawet 3 razy w tygodniu po 2,5 godziny każde. Dokształcisz się tak, że nawet papież tyle wiedzy nie ma co Ty.

Grażyna
@Maria

Można tę aluzje rozwinąć? Co konkretnie w tygodniu składa się na te przytoczone w sumie 7,5 godziny? jaki zakres? coś związanego ścisłe z pedagogiką?

Pracownica szkoły

Nie tylko godziny bezsensownych szkoleń, ale wymuszane tzw. "zapowiedziane wcześniej" wyjazdy przez przełożone np. do Wadowic! I to w sobotę! Do muzeum kogo??? Wszyscy wiedzą co się teraz wokół "tego pana" dzieje, a Ty musisz w dzień wolny jechać, na kilkanaście godzin wbrew swojej wiedzy o "tym panu". Kto oglądał dokument w rzetelnej stacji telewizyjnej, a nie propagandowej, rządowej, ten nie jedzie na taką imprezę. Strata czasu. Brak szacunku dla myślących pracowników. Kropka.

Grażyna

Dzień dobry. Ostatnia opinii na forum wskazuje na to, że jedna z mam była zadowolona z warunków jakie placówka oferuje jej dziecku. Czy obecni pracownicy mogą napisać to samo? Pisali kiedyś o umowie zleceniu. Na dzień dzisiejszy jaka jej forma przysługuje i na jakiej ewentualnej stawce jest podpisywana? Ile osób w sumie się zatrudnia?

Konstancja
@Grażyna

Dzień dobry. Stawki niższe niż przy Karcie Nauczyciela. Płatność "z dołu". Nie ma 13-tek. Nie ma wysokich dodatków świątecznych. Godziny nadliczbowe rozlicza Pani osobno, za każdym razem kalkulowana jest łączna ilość tygodniowa. Jeśli z jakichś powodów klasa jest na wycieczce albo było święto i spada Pani ilość godzin tygodniowych i wtedy nie ma Pani płaconych nadliczbowych, mimo, że są jako stałe. Słowem Pani pensje liczone są zawsze w "dół" nie w "górę. Może Pani liczyć ew. na kilkuzłotowy dodatek motywacyjny, jeśli będzie Pani robiła jakieś dodatkowe imprezy, ale jak jedzie Pani na wycieczkę kilkudniową z dziećmi nie zarabia Pani nic ponad regularny zarobek miesięczny, słowem pracuje Pani prawie charytatywnie. Praca tylko dla ludzi z pasją, albo którzy mają dużo pieniędzy i traktują tą pracę jak hobby. Modlitwa przed każdą pierwszą lekcją obowiązkowa. Miły prezent okazjonalny: lizak, czekoladka, ciastko, czasem laurka. Za ewentualne kółko przedmiotowe otrzymuje Pani ok 30 zł netto za jednostkę lekcyjną, liczone tylko wtedy jak będzie lekcja zrealizowana. Życzę powodzenia. Pozdrawiam

Mak

Ja jestem zadowolona. W szkole jest mój syn. Gdy okazało się, że ma dysfunkcje i potrzebuje pomocy, wychowawczyni o każdej porze odbierała od nas telefony, anglistka poświęcała swój dodatkowy czas, germanistka zorganizowala dodatkowe spotkania indywidualne,by określić, jakie formy pracy będą dla syna najlepsze, widząc, że go to stresuje, pozwalano, by nie włączał kamerki, zorganizowano zindywidualizowaną ścieżkę kształcenia. Slowem- otoczono go opieką. Zastanawialiśmy się z mężem nad przeniesieniem go do szkoły bliżej miejsca zamieszkania, ale właśnie z powodu tego, jaką otoczono go opieką i życzliwością, nie zrobiliśmy tego.

Julita

Może słyszał ktoś czy szkoła potrzebuje pracowników do administracji?

@Julita

Nie

Magda

Czy szkoła dalej działa stacjonarnie?

Szkoła w ogóle nie zatrudnia na umowę zlecenie.. Tylko na normalną umowę o pracę. Proszę nie pisać rzeczy nieprawdziwych.

szyp

Co do systemu zatrudniania była to masakra-umowa zlecenie podpisywana co miesiąc z opóźnieniem. Oczywiście dostawałam tylko za każdą godzinę z uczniami, za spotkanie z rodzicami czy konferencję po godzinach już nie. W połowie semestru dowiedziałam się, że otrzymam o 5 godzin mniej, co stawiało mnie w tragicznej sytuacji finansowej. Ogólna komunikacja z dyrekcją była pełna hipokryzji; psychicznego terroru w tej instytucji nie da się jej porównać nawet z pracą w korporacji. Nie mówiąc o uczennicach, które są w większości niekulturalne delikatnie mówiąc (a dosadnie: rozwydrzone). Nigdy w życiu nie posłałabym własnego dziecka do tak dziwnego miejsca, jest ono kompletnie odcięte od rzeczywistości, od wszelkich norm panujących w cywilizowanym świecie. Jeszcze jedna instytucja kościelna działająca wbrew Ewangelii.

Artur

Szkoła przyjmuje na staże lub praktyki? Wiecie czy są wolne wakaty? Czekam na informacje.

Joanna

Szkoda, że nikt z pracujących w szkole osób nie korzysta z tego forum. Liczyłam, że dowiem się coś o pracy.

Rodzic

Witam wszystkim, Jako rodzic jestem bardzo zadowolona ze szkoły Sióstr, uczy się w tej szkole dwoje moich dzieci, są również zadowolone. Nie zgadzam się z wypowiedziami osób, które pisały o konkursach. Wszystkie informacje są dostępne dla wszystkich dzieci i rodziców, gdy mieliśmy trudniejszą sytuacje finansową, nasza rodzina została zwolniona z opłat, a nawet dzieciom zostały zaproponowane darmowe obiady. Zawsze jak mam jakiś problem, jestem wysłuchana przez Siostrę Dyrektor, lub piszę przez komunikator. Może ktoś po prostu trafił do tej szkoły przez przypadek? Po co zawracać głowy sobie i innym. Polecam przeanalizować statut szkoły, tam są zasady których trzeba przestrzegać, a są one tylko stworzone dla dobra naszych dzieci. Polecam Nazaret! :)

Artur

Szkoła Podstawowa nr 164 Sióstr Nazaretanek na swojej stronie internetowej informuje o konkursie "uczeń z klasą 2018/2019", czy ktoś z forumowiczów zna bliższe szczegóły tego konkursu? Ciekawi mnie, czy są tutaj osoby, które pracowały kiedyś w tej szkole? Zachęcam do wypowiedzi na ten temat.

Uczennica 164

jest spk ale mają nie dobry catering Moje sugestie dla Szkoła Podstawowa nr 164 Sióstr Nazaretanek: nie mam Lubię atmosferę w Szkoła Podstawowa nr 164 Sióstr Nazaretanek za: przerwy

ktoś tam

Zgadzam się z poszostałymi. Nie mam nic do dodania.

Artur

Dziękujemy za opinie dotyczące Szkoły Podstawowej nr 164 i świadczonych w niej usług. Zależy nam przede wszystkim na tym, by w tym wątku wypowiadały się osoby zatrudnione w tej placówce oświatowej. Jakim jest według was pracodawcą? Czy pracownicy mogą liczyć na godziwe wynagrodzenie oraz rozwój?

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Podstawowa nr 164 Sióstr Nazaretanek - Kraków

• Jak się pracuje w Szkoła Podstawowa nr 164 Sióstr Nazaretanek?

Zobacz opinie na temat firmy Szkoła Podstawowa nr 164 Sióstr Nazaretanek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szkoła Podstawowa nr 164 Sióstr Nazaretanek?

Szkoła Podstawowa nr 164 Sióstr Nazaretanek
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Marii I Bolesława Wysłouchów 28
    30-611 Kraków