Varsovia Fundacja Edukacyjna Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49

Opinie o Varsovia Fundacja Edukacyjna Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49

Rodzic

Varsovia jest bardzo zła szkołą. w klasach 1-3 tylko dwóch nauczycieli sensowych reszta to pomyłka. w klasach 4-6 to samo , bałagan, chaos nic za nic nie bierze odpowiedzialności. Najważniejsze to zapłacić czesne. Nie polecam. Chodzi tam jeszcze moje dziecko ale mam nadzieje że już niedługo.

Jan_Wielki45

Szkoła Varsovia posiada wszystko co najnowocześniejsza szkoła posiadać powinna, tablety dla uczniów, tablice interaktywne dla nauczycieli, miłą kadrę, oraz wiele zalet w postaci dobrej lokalizacji komunikacyjnej i miłych Dyrektorów! Do pozazdroszczenia obecnie pracuję w innej szkole w której mam taki chaos że żałuje że nie mam możliwości powrotu do Varsovii.

Niezadowolony
@Ewa 24.01.2017 11:52

Popieram

anonymous
@Jan_Wielki45 24.11.2015 13:15

serio? bo moja córka tam uczęszcza i jest problem z rzutnikiem i działającym komputerem...

Kulka

Szkoła jest na prawdę porządna, moje dzieciaki chodzą tam z wielkim zadowoleniem i chęcią. Jestem bardzo zadowolona z wybory!

Zaska

Posłałam do tej szkoły moją córkę i po miesiącu nauki mogę stwierdzić że nie żałuję! pierwsza szkoła i dziecko na prawdę polubiło tam chodzić! polecam tą szkołę!

kkk

Ja jestem bardzo rozczarowana Fundacja szczególnie tym jak traktują swoich pracowników oraz osoby ubiegające się o pracę. POdczas rozmowy prezes był osobą nieprzyjemną, bardzo inwazyjną i impertynencką. Dla mnie był seksistowski, pytał czy mam męża i po co mi on, czy moje włosy mają prawdziwy kolor. Przy pytaniu o warunki pracy uznał, że go nudzi i że będą jakie będą, bo "łaska Pańska na pstrym koniu jeździ". Opowiada też historię o zestresowanych kandydatach do pracy, którym kazał biegać po korytarzu, żeby się uspokoili. Mimo kilkukrotnych spotkań z panią Dyrektor, Prezesem i sekretariatem, zapewnień o podpisaniu umowy oraz wypełnieniu przeze mnie dokumentów do zatrudnienia nagle dzwoni jakaś pani i mówi, że umowa ze mną nie będzie podpisana. Ani przeprasza, ani podania żadnego argumentu z informacją, że wypełnianie dokumentów do zatrudnianie (zusy, kwestionariusze , podawanie numeru konta) jest u nich standardową procedurą rekrutacji! Masakra i jeszcze raz masakra! Przyszłym pracownikom odradzam. Ja po czasie cieszę się, że zatrudnienie tam nie wyszło, bo jeśli tak traktują pracowników, których chcą zatrudnić to nie chce myśleć jak traktują tych którzy już pracują.

Pelka

Moje dzieciaki chodzą do tej szkoły i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z wyboru - chodzą tam z chęcią, dobrze utworzony plan nauczania, bogactwo zajęć! wiem za co płacę i jest to dobrze zainwestowana kasa!

Zostaw opinię o Varsovia Fundacja Edukacyjna Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Varsovia Fundacja Edukacyjna Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49