Prywatna Szkoła Muzyki Rozrywkowej Nice Noise

Katowice

Opinie o Prywatna Szkoła Muzyki Rozrywkowej Nice Noise

były (kolejny) absolwent

Bardzo dobrzy nauczyciele niestety kompetencje dyrekcji mają sobie dużo do życzenia - nastawieni na zysk. Poinformowali mnie jako stałego ucznia o tym że zamykają szkołę dopiero we wrześniu choć wiedzieli o tym dużo wcześniej. Egzaminy wstępne do innych szkół są zazwyczaj w maju, co przekreśliło moją edukację przez ponad rok.Jak na taką cenę zajęć przydałby się również inny instrument niż nienastrojone pianino wraz z jego elektrycznym odpowiednikiem, któremu dużo brakowało do instrumentu na którym można się uczyć.

byly absolwent

Wykładowcy ok, ale dyrekcja to tragedia. Jak coś p. Hannie nie podpasuje to staje się najbardziej niemiłą osobą świata. Tylko kasa, kasa, kasa. Szkoda nerwów. Zero promocji uczniów, wysyłania na konkursy. Ważne, że płacisz co miesiąc. Nie polecam.

Zostaw opinię o Prywatna Szkoła Muzyki Rozrywkowej Nice Noise - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prywatna Szkoła Muzyki Rozrywkowej Nice Noise