HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

PRACA PRZY PAKOWANIU

Lokalizacja: Oss

Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana!
Praca dla par!

! Aplikuj już dziś !

Pracodawca firma pakująca, która specjalizuje się w pakowaniu produktów kosmetycznych oraz żywności (słodycze)

_____________________________________________
Zgłoś się do HOBIJ już dziś, wyślij do nas swoją aplikację: info@hobij.pl

Nasi konsultanci będą z Tobą w kontakcie i poinformują Cię o szczegółach oferty❗

Gosia

Pracowałam przez Hobij na salatkach w zeszłym roku i powiem tak, praca czasem ciezka ale tez calkiem ok., zrobić tez można, pieniądze na czas. Planuje w tym roku na wiosne wrócic.. Co do agencji nie mam w sumie zadnych wiekszych zastrzezen, ale mieszkałam na prywatnym zakwaterowaniu u cioci, wiec nie wiem jak to wygląda na domkach.. Przynajmniej z mojego doświadczenia jest ok..

laurie

Moje sugestie dla HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.: mozna sie dogadac z biurem Lubię atmosferę w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. za: mozna sie z nimi dogadac

anonymous

Hmm, jestem zdziwiona tyloma negatywnymi opiniami na forum na temat Hobij. Ja pracowałam z tą firmą przez dwa lata. Jeżeli chodzi o zakwaterowanie to są to domki typu bungalow, domki wieloosobowe. Naprawdę nie było tam aż takiej tragedii. Najgorzej jest chyba w hotelach pracowniczych, gdzie jest jedna kuchnia na kilkudziesięciu pracowników z łazienkami tez nie za ciekawie. Zawsze po kilku miesiącach można wynająć coś prywatnego, nie ma z tym u nich problemu. Co najważniejsze to firma jest wypłacalna. Polecam tą agencję również osobom, które mieszkają w Holandii. Można u nich znaleźć pracę będąc w Holandii.

Michał Nowy wpis
Kandydat

Witam. Czy ktoś pracował w sligro i ma jakieś informacje? (Jaki zarobek?)

Barbara Nowy wpis
@Michał

Na jakie stanowisko ogólnie chcesz się starać? Jakie masz doświadczenie?

Nadia
Kandydat

Hej, jak się pracuje w Vetipak w Oss, zamierzam tam aplikować, ale nie wiem czy warto, polecacie? Pozdrawiam.

boski
@Nadia

Hej, pracujesz w vetipak? Też myśle o pracy tam

Justyna
@Nadia

Szkoda zdrowia, gonią i gnoją, jak nie robisz normy do pierwszej pauzy potrafią do domu odesłać tzw lotka z pracy.

Beata
@Justyna

No to troszkę słabo jeśli aż tak... Ale jakie te normy są tak właściwe? Jakoś do wyrobienia?

Beti Nowy wpis
@boski

Też zamierzam jechać tam do pracy. Czy wie ktoś coś więcej o tej agencji. Proszę o więcej informacji.

kasia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.
Kandydat

Sligro dział rybny smitvis pracował ktoś z was w Veghel ? Proszę o opinie, pozdrawiam ciepło

Przemek

Odradzam odnośnie zakwaterowania , stary hotel w Harlem . 30 pokoi niczym (usunięte przez administratora) dwa prysznice zawalone syfem jedna kuchnia na 30 pokoi . Można dostać konwulsji !!! Firma płaci ale warunki socjalne to obrzydliwość !

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Pracownik Produkcji, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 5 września.

Sebastian

Szukam pracy

@Sebastian

Dzień dobry, dziękujemy za kontakt oraz zainteresowanie naszą ofertą! Posiadamy oferty pracy na magazynie oraz produkcji. Bardzo prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres info@hobij.pl ; wówczas nasz konsultant się z Panem skontaktuje i udzieli wszelkich szczegółów. Pozdrawiamy, HOBIJ Poland

Zarty

Przyjechaliśmy wraz z kolegą do pracy przez hobij jak się okazało siedzimy już 2 tydzień na lokacji bez pracy tam gdzie mieliśmy pracować nie ma podobno pracy więc po co nas rekrutowaliscie?rozumiemy biznes to biznes ale bez jaj śmieszna nie godna zaufania agencja przez telefon obiecują złote góry a prawda jest brutalna

piekarz
@Zarty

u mnie jest praca ale nie wypłacaj dodatków i za 270 euro tygodniowo max zapraszam do hobija. żenada

Pracodawca

Dzień dobry, Dziękujemy za wiadomość. Niestety nie posiadamy oferty pracy jako Szwaczka. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana innymi ofertami, prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres praca@hobij.pl ; wówczas nasz konsultant się z Panią skontaktuje i udzieli wszelkich szczegółów. Pozdrawiamy, HOBIJ Poland

Bolcia
Klient

Nigdy nie podawaj swoich danych na forum.

Krzysiek

Nie podaje się takich danych na ogólnym czacie

On 29 lat
Kandydat

Siemanko. Chciałbym wybrać się do pracy za granicę. Czy byłby także ktoś chętny? We dwójkę przynajmniej raźniej na obczyźnie :D jestem z woj. śląskiego. Jak coś to pisać na email :) za.granice@interia.pl

Barbara
@On 29 lat

No raźniej. Sama nad tym myślę :) A byłeś kiedyś za granicą? Ile mniej więcej można zarobić?

Hanusia
@On 29 lat

Ja bardzo chętnie

Niki
@Hanusia

Ja też bardzo chętnie może się tam spotkamy woj śląskie

Aktualność
Szukasz pracy w Holandii ?
Posiadamy wiele ofert na produkcji oraz w logistyce!

Zainteresowany/a ?
✅ Wyślij do nas swoją aplikację już dziś !
Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszelkie szczegóły!

opole@hobij.pl
rzeszow@hobij.pl

Pomagamy również w organizacji transportu do Holandii z naszym zaufanym przewoźnikiem oraz w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem.
Cały proces rekrutacji odbywa się on-line!

Tomasz

Poszukuje pracy w Okolicy Zandvoortu od zaraz

@Tomasz

Dzień dobry, dziękujemy za kontakt oraz zainteresowanie naszą ofertą. Niestety w tej miejscowosci nie posiadamy oferty pracy. Najblizszej jest mozliwe Haarlem lub Amsterdam. Można przesłać do nas aplikacje (CV) na adres info@hobij.pl ; wówczas nasz konsultant się z Panem skontaktuje i udzieli wszelkich szczegółów. Pozdrawiamy, HOBIJ Poland

Tak, to ja

Agencja na pierwszy rzut oka przeciętna. Zalegają mi z wypłatą wakacyjnego i już prawie 2 miesiące po zakończeniu współpracy z nimi dalej mi nie wypłacili kilku zaległych godzin, kontakt zerowy, jedynie koordynatorka mi odpisuje ale żadnych konkretów. Jak do piątku nie dostanę pieniędzy to skorzystam z pomocy prawnika, nie polecam agencji.

BartekZ
Kandydat

Witam, Czy ktoś przez agencje pracuje w firmie Sligro? Jak wygląda tam praca, jak z zakwaterowaniem?

Ja
@BartekZ

Pracowałem tam 2 miesiące sligro berkel rodenrijs. Teraz jest większy luz, od marca było strasznie dużo roboty, cięzka praca, ludzie z hobij nowi narzekali, że mają 70km w jedną stronę do pracy. Ogólnie najgorsze sligro w całej holandii.

Wyjazd
Kandydat

Hej, planuje wyjazd do pracy za granicę i szukam osoby do wspólnego wyjazdu. Mam 21 lat i najlepiej żeby to był ktoś w podobnym wieku. Jeśli jest ktoś chętny to piszcie na email wyjazd13@gmail.com

Alakz
Kandydat

Praca veghel warzywa pracował ktoś?

Barbara
@Alakz

Ja niestety nie. A szukają nadal kogoś? Sama szukam pracy i może bym się zainteresowała.

PRACA PRZY PAKOWANIU

Lokalizacja: Oss

Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana!
Praca dla par!

! Aplikuj już dziś !

_____________________________________________
Zgłoś się do HOBIJ już dziś, wyślij do nas swoją aplikację: info@hobij.pl

Iko
Klient

Proszę o aktualny telefon do państwa firmy bo na żaden nie można się dodzwonic? Pozdrawiam Iwona

@Iko

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Można się kontaktować pod numerem 77 415 32 04 lub na adres praca@hobij.pl Posiadamy oferty pracy na magazynie oraz produkcji. Prosimy najlepiej o przesłanie swojej aplikacji ; wówczas nasz konsultant się z Panią skontaktuje i udzieli wszelkich szczegółów. Pozdrawiamy, HOBIJ Poland

Jak wygląda ścieżka kariery w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Magazynier/ ORDER PICKER

✅Lokalizacja: Veghel, Amsterdam, Vianen, Nieuwegein, Berkel en Rodenrijs

✅Wymagana dobra znajomość języka angielskiego.
✅Mile widziane prawo jazdy kat. B
✅Praca od zaraz!

Praca na magazynie centrum dystrybucji znanej sieci supermarketów.
__________________________________
Zgłoś się do HOBIJ już dziś, wyślij do nas CV

praca@hobij.pl

Skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o szczegółach oferty :)

Zbieranie zamówień - order picker
Praca na dziale mroźni (-25 stopni) ❄️❄️❄️

❄️Lokalizacja: Veghel
❄️Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana ‼️

Praca na magazynie centrum dystrybucji znanej sieci supermarketów.

__________________________________
Zgłoś się do HOBIJ już dziś, wyślij do nas CV
praca@hobij.pl

Nasz konsultant będzie z Tobą w kontakcie i poinformuje Cię o szczegółach oferty :)

Zostaw merytoryczną opinię o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. - Opole

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy HOBIJ International Work Force Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii