Opinie o Oko-Plast w Trzebinia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Oko-Plast. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Oko-Plast na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oko-Plast w Trzebinia

lukas Nowy wpis

Myślę, że skoro firma jest dobrym pracodawcą to nie powinno nikogo dziwić, że tu jest taki spokój

Xnnnxm Nowy wpis

Właściciel wystawia ogłoszenia po internecie że zleci pracę budowlane a akurat przyszedłem tam do pracy i miałem jechać z gościem na Mazury do domu właściciela firmy Bogdana G. Po 2 tygodniach tam okazało się że on nie chce przelać pieniądzy za pracę przez dwa dni nie miałem co pić i jeść i proszą go o pieniądze mówił że nie da rady jest za granicą. I do teraz nie dostałem pieniędzy a to było parę miesiący do tyłu Także nie polecam nikomu żeby iść tam do pracy ani też kupować okien ???? Mam nadzieję że odda kiedyś pieniądze ???????? Bogdan G. Oko plast nie polecam naprawdę jest wiele innych firm lepszych..

Dominika Nowy wpis

@Dynia, to tylko pogłoski czy informacje z pierwszej ręki? Jeżeli posiadasz więcej informacji na temat zatrudnienia w firmie, to napisz tym bardziej,że od dawna nikt tu nie zaglądał i nie opisał jak aktualnie wygląda praca w Oko-Plast. Może prowadzona jest rekrutacja?

Dynia Nowy wpis

Oko-Plast ma się dobrze, plotki o podwyżkach są coraz śmielsze, więc mam nadzieję, że jakoś to będzie w najbliższych tygodniach, zwłaszcza że słyszałem, że niektórym wypłacają premie 400 złotowe teraz, więc kasa coraz lepsza i generalnie nie ma nad czym płakać

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Oko-Plast? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
koko

ta firma to jakiś absurd . Na początku właściciel robi maślane oczy i dajesz się nabrać jaki to on super-szef. Pracownik (oczywiście bez umowy o pracę )zostaje po godzinach , zajmuje się dosłownie wszystkim ,żeby nie dostać ochrzanu a właściciel przed wypłatą robi z ciebie złodzieja i nieroba . Omijajcie ich z daleka .

jadek

Mili, czy ten oko-plast to jest w końcu z Bolęcina czy z Trzebini bo różnie to można znaleźć. Moja żona zamarzyła sobie ogród zimowy, taką domową oranżerię. Ja się na tym totalnie nie znam, więc chciałbym zlecić wszystko od A do Z fachowcom i żeby moim obowiązkiem była tylko zapłata. trafiłem na oko-plast i oni się tym zajmują i super. Tylko czy dojeżdząją około 60 km do miejsca realizowanego projektu czy biorą się tylko za to co jest w ich bliskiej okolicy.

maciek

na pewno powinno sie wiedzieć jakie dokładnie warunki proponują, ale wydaj mi się, że to juz indywidualna kwestia jest i można tutaj cokolwiek wynegocjować dalej, zalezy ile masz doświadczenia tak naprawde i jakie masz umiejętności negocjacyjne właśnie jeśli chodzi o konkretne stawki i wynagordzenie.

MIKI

Oczywiście najniższą krajową.

przedsciebiorca

zlodziej i oszust firma nie wyplacalna za moje uslugi dla tej smiesznej firmy do dzis zalegaja mi 32000zl to sa [usunięte przez moderatora]i niejednego zrobili w trabe i wiem ze niejestem jedynym oszukanym na takie pieniadze...

NIe

Nie polecam nikomu, zero szacunku, obiecują góry a jak przychodzi do wypłaty to koszmar.

ODRADZAM wypłata nigdy nie dotarła na czas zawsze trzeba dzwonić i się upominać. Szefostwo ( mąż żona córka ) maja odmienne zdanie i wykonując polecenie jednej osoby trzeba się liczyć z niezadowoleniem innej. Ogólnie bardzo źle wspominam współprace z tą firma zero szacunku dla drugiego człowieka a wymagania nieadekwatne do wykonywanej pracy dużo dodatkowych obowiązków praca za darmo w soboty bez żadnej umowy lub na zlecenie na którym nawet niema żadnej pieczątki.... jeszcze raz ODRADZAM

MAX

Nie polecam!!!! mało płacą!!!dużo stresu!!!dużo wymagają !!!

misiek

pracodawca skubie pracownikow na karzdym groszu nie polecam tam podjecia pracy

Słowa kojarzące się z Oko-Plast (np:.profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobra Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .mili Od jakiej stawki można negocjować pensję? Pensja stała bez możliwości negocjacji. Najbardziej podobało mi się w Oko-Plast: Nauczyłam się obsługiwać programy komputerowe Stolcad i Alicad. Najbardziej nie podobało mi się w Oko-Plast: Niewywiązywanie się pracodawcy z obowiązku terminowej płatności wynagrodzenia.

rzetelni polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Oko-Plast - Trzebinia