Babska Auto Szkoła Magdalena Domagalska

Szczecin

Opinie o Babska Auto Szkoła Magdalena Domagalska

hania

To najlepsza szkoła w okolicy i to prowadzona przez kobiety. Przyznaję że na początku dość sceptycznie podchodziłam do tego że prowadzą ją same kobiety, ale teraz widzę że to jej jej główna siła i atut. Gorąco polecam to najlepsza moim zdaniem szkoła w Szczecinie, polecam.

Anna

Zadałm za pierwszym razem i to tylko dzieki zaangazowaniu i pomocy mojej wspaniałej instruktorki! Miała dla mnie dużo cierpliwości, odpowiadała i tłumaczyła mi nawet te najgłupsze kwestie! Polecam tę szkołę!!!

Tamara

Zapisałam się tam z polecenia znajomej i jestem bardzo zadowolona. Zdałam egzamin w pierwszym podejściu.

Natan

Świetna szkoła, w której uczą same kobiety. Miła atmosfera i dobre ceny. Polecam.

Zostaw opinię o Babska Auto Szkoła Magdalena Domagalska - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Babska Auto Szkoła Magdalena Domagalska