Auto-Perfekt Grzegorz Mastela Dariusz Dziemdziela

Ząbki

Opinie o Auto-Perfekt Grzegorz Mastela Dariusz Dziemdziela

zgadzam się bardzo nerwowy instruktor szarpie kierownicą szybko się wkurza masakra nie polecam.

Kalina

Katastrofa!!! Nigdy takiego instruktora!!! Nie potrafi przekazać wiedzy teoretycznej o praktyce nie wspomnę...duży stres przed jazdami, rzucanie ku...wami i szarpanie kierownicy gdy się popełni błąd... Tragedia!!!!

Józek

Nie polecam pana Dariusza , przekazywanie wiedzy praktycznej miernota , krzyczy , rzuca bardzo "śmieszne " żarty Nie polecam

Szukasz pracy?

Marianna

niestety też nie polecam pana Darka. niesmaczne żarty, nerwowa atmosfera co często kończyło się łzami.

Kamil

Strasznie nerwowy instruktor, nie potrafi na spokojnie wytłumaczyć. "Szkola"nastawiona na kasę a nie na naukę. Tylko jeden instruktor!!! Masakra!!!

Zawiedziona

Nie wybierajcie pana Dariusza. Szkołe prowadzi jeden instruktor co nie potrafi przekazać wiedzy teoretycznej. Praktyka u pana Dariusza na podwórku mały płac manewrowy, poprostu żenada. Zostawia kursanta i idzie do domu. Początkujący kursant zostaje sam i cieżko jest radzić sobie na tak małym placu zeby w nic nie wjechać . Ogromny stres. Nie polecam.

Ania

Masakra!!! Nie polecam pana Dariusza jako instruktora, wiedzy teoretycznej nie potrafi przekazać z praktyka jeszcze gorzej. Stresująca atmosfera, nerwowy co przekłada się na kursanta! Nikomu nie życzę tak fatalnego instruktora. PORAŻKA!!!

Mexx

Nie polecam!!! Pan Dariusz jest bardzo nerwowym instruktorem, ciagle słychać: ku.wa, ku..wa, ku.rwa! Bardzo duży stres, nerwowa atmosfera, nie potrafi przekazać wiedzy, szybko się denerwuje. Wypalenie zawodowe liczy się tylko kasa a nie nauczenie kursanta.

Lila

Pan Dariusz jeździ po sklepach robić zakupy, a na placu manewrowym idzie do domu na obiad. 20 minut z głowy i strata kasy!

mała

Jako instruktor Pan Dariusz jest jest fatalny. Stresująca atmosfera, przekazywanie wiedzy praktycznej oceniam na mierną.

Zostaw opinię o Auto-Perfekt Grzegorz Mastela Dariusz Dziemdziela - Ząbki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Perfekt Grzegorz Mastela Dariusz Dziemdziela