Szerszeń Ośrodek Szkolenia Kierowców Dariusz Grabczyński

Lubin

Opinie o Szerszeń Ośrodek Szkolenia Kierowców Dariusz Grabczyński

łukasz

Uczy bardzo dobrze. Sam się o tym przekonałem. Kto nie sprawdzi ten sie nie dowie, a ocenianie kogoś po jakiś plotkach to bez sens ...

robert

Zgadzam się z opinią. Czytałem artykuł. Kierownik ośrodka ma zakaz wykonywania zawodu przez pięć lat i stracił prawo jazdy. Unikajcie takiego ośrodka.

zawiedziony

Chyba to nie jest prawda do końca. Kierownik ośrodka bez uprawnień ... zresztą poczytajcie sami ... 9 grudnia 2010 (POD PARAGRAFEMwww.lubin.pl wiadomości lubińskie

Zostaw opinię o Szerszeń Ośrodek Szkolenia Kierowców Dariusz Grabczyński - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szerszeń Ośrodek Szkolenia Kierowców Dariusz Grabczyński