Renex EEC

Włocławek

Opinie o Renex EEC

Technik informatyk

Początki trudne duzo stresu i nauki, kierownik troche nawiedzony służbista (ludzie dla niego jak tryby w maszynie), ekipa i atmosfera w grupie na plus Zarobki jak na Włocławek nie najgorsze na start więcej niż najniższa krajowa co rzadko się zdarza w naszym mieście. Możliwość rozwoju i kursów specjalistycznych, Duzo pracowników jest na stażu gdyż taka jest polityka tej firmy. Praca jesli kogoś tam interesuje raczej na okres długoterminowy jest wtedy szansa nauczyć się czegos i zarobić troche więcej pieniędzy Praca dla ludzi którzy naprawdę nie boją się wyzwań.

Tylko dla ambitnych ludzi, trochę korporacja, ale z rodzinną atmosferą. Przez 1 rok trzeba dużo pracować, ale po okresie próbnym bardzo dobre zarobki, auto i komórka służbowa, lux pakiet medyczny. Fajni ludzie, ale sporo pracy i bardzo dynamiczne środowisko. Ogólnie zależy od stanowiska, najwiecej można zarobić na technicznych i w dziale szkoleń.

Były

średnio, tyle w temaci

NIck

Witam, czy ktoś może podzielić się opinia na temat pracy w tej firmie.... szukają podobno serwisanta i przedstawiciela handlowego jak wygląda praca na tych stanowiskach

guma

Opnia o firmię jest inna u byłych pracowników . Właścicielka przed przyjęciem robi test wiedzy jak w szkole. Potem wybiera młode wilki , które po wyciagnięciu soków i wypaleniu zostają po 3 -4 latach zwolnienie . Ładna otoczka z zewnątrz i tyle człowiek się nie liczy.

elektronik

Zarobki na początku średnie-jak to we Włocławku, ale jeśli kierownik działu dostrzeże ambicję, zapał i lojalność możliwość szybkiego awansu no i wtedy kasa już bardzo dobra. Największym plusem jest chyba to, że praktycznie na każdym stanowisku nie ma monotonii i ciągle uczę się czegoś nowego a nie wykonuję pracy komputera jak w korporacjach. Poza tym fajni ludzie i rodzinna atmosfera.

Zostaw opinię o Renex EEC - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Renex EEC