Akademia Rozwoju Zawodowego Medica

Poznań

Opinie o Akademia Rozwoju Zawodowego Medica

gawor

Nie polecam barak profesjonalizmu opóźnienia i arogancja. Terminy rozpoczęcia kursów przekładane bez podania powodów . Arogancja !!!!!

Pamela
@gawor 07.03.2016 07:38

Ha ha ha Ciekawe gdzie arogancja????? chyba w Biostudio!!! chłopki ze wsi Do pracy lenie a nie głupoty wypisywać bo i tak nic wam to nie da!!!! ŻĘNADA!!!!

Zostaw opinię o Akademia Rozwoju Zawodowego Medica - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademia Rozwoju Zawodowego Medica