Sedpol Sp. z o.o. Korporacja

Lublin

Opinie o Sedpol Sp. z o.o. Korporacja

Xene

Podpisuję sie pod wszystkimi negatywnymi opiniami na temat tej firmy. Ta pseudo korporacja (w której pracuje ok. 15 osób) to podręcznikowy przykład jak wykorzystywać ludzi. Co pół roku jest nowy stażysta z urzędu pracy, który pracuje i zbiera od szefa jak zwykły pracownik. Gdy staż się kończy otrzymuje wspaniałą umowę na dwa tygodnie lub miesiąc a na jego miejsce przychodzi kolejny darmowy pracownik (dziwne że urząd pracy nic z tym nie robi). Jednak najgorszy jest szef... stary, wiecznie na wszystkich krzyczący skrzat. Jednego dnia potrafi ochrzanić i zmieszać z błotem pracownika za to że robi coś bez jego wyraźniej zgody (chociaż należy to do jego obowiązków) a za dwa dni ochrzania tego samego pracownika za to że tego nie zrobił i czeka nie wiadomo na co... i gdzie tu logika? Niestety takie sytuacje są na porządku dziennym i w firmie często panuje niemiła atmosfera a ludzie są w ciągłym stresie. Ogólnie polecam omijać firmę szerokim łukiem. Pensje są śmiesznie niskie a atmosfera pracy beznadziejna...

m.

Odradzam. Wyzyskiwanie. Stażyści z UP pracują jak etatowi pracownicy, niezgodnie z zakresem obowiązków z umowy. Stali pracownicy nie mają prowadzonej ewidencji godzin (!). Praca za najniższą krajową. Nadgodziny, których nie pozwalają odbierać. Mobbing. Ubliżanie pracownikom.

MagdaLena

Dlaczego nie warto?

karkosz

hehehehehe popieram nie warto

gośćLUBLIN

Ta firma to strata czasu! Urządzają sobie castingi na staż, zapraszają nawet te osoby, które mają nieodpowiednie wykształcenie! Pytam się po co tracić czas?? Zajęło mi pół dnia żeby dojechać na rozmowę, a na miejscu dowiedziałam się, że jestem po złym kierunku studiów i że już kogoś mają na to miejsce. Po co było w ogóle dzwonić?! No po prostu ręce opadają! STRATA CZASU!!

Zostaw opinię o Sedpol Sp. z o.o. Korporacja - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sedpol Sp. z o.o. Korporacja