Omnibus B. Ptaszyńska

Opinie o Omnibus B. Ptaszyńska

Zyta

Znakomita szkoła, ucze się w niej juz 3 miesiąc i jestem bardzo zadowolona ze swoich postępów w nauce angielskiego, jeszcze tak szybko w tak krtkim czasie nie zrobiłam znaczących postępów, teraz juz nie obawiam się rozmów z obcokrajowcami, że ich nie zrozumiem, swobodnie teraz operuję językiem

Iwona

Rewelacyjna szkoła, kiedy zadzwoniłam do nich i prosiłam o szybkie korepetycje dla mojego synka który jak zwykle zapomniał o teście z matematyki wszystko udało się szybko zorganizować, a mój syn zaliczył ten tes na drugi dzień bez problemu

Zostaw opinię o Omnibus B. Ptaszyńska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omnibus B. Ptaszyńska