Nieruchomości S.C. Grupa Medialna Agnieszka Pawłowska Norbert Werkowski

Łomianki

Opinie o Nieruchomości S.C. Grupa Medialna Agnieszka Pawłowska Norbert Werkowski

współpraca

Niebawem będziemy wiedzieć więcej na ww.temat.Jak pewne wiadomości się potwierdzą,podzielimy się tym.

brak poszanowania pracowników, wulgaryzm i [usunięte przez moderatora] ! Nagminne naciągactwo na PSEUDO szkolenia dla zarządców nieruchomości. Poza tym firma ta ma nie do końca przejrzystą formę i metodę działalności! Zalecam dużą ostrożność w kontaktach!!

Absolutnie zgadzam się z przedmówcą. To śmieszna Firemka, która szuka idiotów i desperatów. Pracowałam w trzech firmach, w każdej po kilka lat, ale to co zabaczyłam tam ...po prostu szok, że nie wspomnę że po skorzystaniu z toalety myje się tam ręce w kuchni , ble! Ludzie nie dajcie się nabrać !!!!

Zostaw opinię o Nieruchomości S.C. Grupa Medialna Agnieszka Pawłowska Norbert Werkowski - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nieruchomości S.C. Grupa Medialna Agnieszka Pawłowska Norbert Werkowski