Opinie o Kursal Ośrodek Kształcenia Zawodowego Marek Starczewski w Żnin

Borys Nowy wpis

Zastanawiam się czy firma w ogóle zatrudnia pracowników czy też jest to jednoosobowa firma?

Darek Nowy wpis

Może słyszał ktoś czy firma potrzebuje pracowników?

Tonik Nowy wpis

Ale to forum pracownicze więc opinie klientów/kursantów nie tu powinny się znaleźć.

Szalik -Bydgoszcz Nowy wpis

Witam. Odbyłem kurs w ośrodku Kursal w Bydgoszczy i jestem bardzo zadowolony z obsługi i zaangażowania pań w biurze. Jeśli chodzi o sam kurs to oczywiście można zawsze sie do czegoś przyczepic ale tak naprawde by czegoś sie nauczyć trzeba się trochę przyłożyć. Polecam tą firmę w 100% Pozdrawiam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Helena

Wiadomo coś o nowych miejscach pracy w firmie Kursal Ośrodek Kształcenia Zawodowego Marek Starczewski? A może jesteś pracownikiem tej firmy aktualnie? Proszę napisz jak wyglądają aktualnie sprawy dodatków pracowniczych i benefitów oraz wspomnij o warunkach płacy. Nowe komentarze w tym wątku, będą szalenie pomocne dla innych odwiedzających to forum.

Czy w Kursal Ośrodek Kształcenia Zawodowego Marek Starczewski jest możliwość wewnętrznej rekrutacji? Czy zdarzają się podczas takiej rekrutacji awanse pracowników?

Krzyś

Ze spawaniem tak samo tyle osób do jednej spawarki po co marnowac kase urzedu lepiej zasilic 500+

Tomek

A może opiszesz sam egzamin, co? Wiesz, jakie były zadawane pytania. Jakbyś chodził od początku to byś wiedział, że kurs odbywa się według programów szkolenia i wykładowca o tym mówił. Mam wrażenie, że nie chodziłeś cały czas na kurs.

Pedau

Ja troche mam tu do powiedzenia.otoz robilem kurs na koparko ladowarki.bylo nas calkiem sporo a maszyna byla tylko jedna a ponad 30 chlopa takze dzienny limit nauki wynosil do 30 minut.instruktor od praktyki byl akurat wporzadku.jesli chodzi o teorie to klapa maksymalna.wlasciwie mialem wrazenie ze robie kurs na mechanika maszyn budowlanych a nie operatora.koles czepial sie doslownie jednego slowa np nie odpalam silnika tylko uruchamiam jakby wszyscy inni byli debilami i nie wiedzieli o co chodzi.takich przykladow jest cale mnostwo.czlowiek uczy sie definicji jednego slowa i wychodzi z sali z wypranym mozgiem a wiedzy nadal zero.wlasciwie tego co naprawde jest potrzebne jest moze 20% calej teorii czyli ogolnie pojete bhp i zakres obslugi technicznej maszyny.reszta to calkowicie niepotrzebne definicje totalnie nie zwiazanych z wykonywana praca takimi maszynami.poprzedni kurs na ładowarki robiłem w chojnicach i tam były konkrety najkrocej mowiac.moim zdaniem to system stworzony na wzor tego z kursu na prawo jazdy.byle nauczyc sie debilnej definicji i jak ktos nie wie to nie zdaje.przykladowe pytanie -co to jest gleba.czlowiek moze za taka bzdure oblac egzamin a jest tego o wiele wiecej.odradzam z czystym sumieniem.

pros

pros sie kartek, dlugopis a jak projektor na zajeciach chodzi za dlugo to trzeba go wylaczyc bo za duzo pradu zjada :)

stsły

ja sie na nich bardo zawiodłem właściciel strasznie sie zmienił

Mirek
@stsły

Masz rację. Też robiłem tam kursy i właściciel zmienił się strasznie.

Pablo

Kurs spawacza lipa brak doradztwa z strony instruktora nie wytłumaczył co robi się źle tylko cwicz i reszty sam się nauczysz a szkoda bo chęci były teraz cy wybrał bym udt

Anty kursal

MIałem tam kiedys kurs na koparkę "Praktyka " to była kpina przyszedł właściciel ośrodka i oznajmił że skonczył sie limit na paliwo .Nigdy wiecej tam moja noga nie postanie .

Zostaw merytoryczną opinię o Kursal Ośrodek Kształcenia Zawodowego Marek Starczewski - Żnin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kursal Ośrodek Kształcenia Zawodowego Marek Starczewski