Kursal Ośrodek Kształcenia Zawodowego Marek Starczewski

Żnin

Opinie o Kursal Ośrodek Kształcenia Zawodowego Marek Starczewski

Krzyś

Ze spawaniem tak samo tyle osób do jednej spawarki po co marnowac kase urzedu lepiej zasilic 500+

Tomek

A może opiszesz sam egzamin, co? Wiesz, jakie były zadawane pytania. Jakbyś chodził od początku to byś wiedział, że kurs odbywa się według programów szkolenia i wykładowca o tym mówił. Mam wrażenie, że nie chodziłeś cały czas na kurs.

Pedau

Ja troche mam tu do powiedzenia.otoz robilem kurs na koparko ladowarki.bylo nas calkiem sporo a maszyna byla tylko jedna a ponad 30 chlopa takze dzienny limit nauki wynosil do 30 minut.instruktor od praktyki byl akurat wporzadku.jesli chodzi o teorie to klapa maksymalna.wlasciwie mialem wrazenie ze robie kurs na mechanika maszyn budowlanych a nie operatora.koles czepial sie doslownie jednego slowa np nie odpalam silnika tylko uruchamiam jakby wszyscy inni byli debilami i nie wiedzieli o co chodzi.takich przykladow jest cale mnostwo.czlowiek uczy sie definicji jednego slowa i wychodzi z sali z wypranym mozgiem a wiedzy nadal zero.wlasciwie tego co naprawde jest potrzebne jest moze 20% calej teorii czyli ogolnie pojete bhp i zakres obslugi technicznej maszyny.reszta to calkowicie niepotrzebne definicje totalnie nie zwiazanych z wykonywana praca takimi maszynami.poprzedni kurs na ładowarki robiłem w chojnicach i tam były konkrety najkrocej mowiac.moim zdaniem to system stworzony na wzor tego z kursu na prawo jazdy.byle nauczyc sie debilnej definicji i jak ktos nie wie to nie zdaje.przykladowe pytanie -co to jest gleba.czlowiek moze za taka bzdure oblac egzamin a jest tego o wiele wiecej.odradzam z czystym sumieniem.

Szukasz pracy?

pros

pros sie kartek, dlugopis a jak projektor na zajeciach chodzi za dlugo to trzeba go wylaczyc bo za duzo pradu zjada :)

stsły

ja sie na nich bardo zawiodłem właściciel strasznie sie zmienił

Mirek
@stsły 05.09.2015, 22:04
ja sie na nich bardo zawiodłem właściciel strasznie sie zmienił

Masz rację. Też robiłem tam kursy i właściciel zmienił się strasznie.

Pablo

Kurs spawacza lipa brak doradztwa z strony instruktora nie wytłumaczył co robi się źle tylko cwicz i reszty sam się nauczysz a szkoda bo chęci były teraz cy wybrał bym udt

Anty kursal

MIałem tam kiedys kurs na koparkę "Praktyka " to była kpina przyszedł właściciel ośrodka i oznajmił że skonczył sie limit na paliwo .Nigdy wiecej tam moja noga nie postanie .

Zostaw opinię o Kursal Ośrodek Kształcenia Zawodowego Marek Starczewski - Żnin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kursal Ośrodek Kształcenia Zawodowego Marek Starczewski