Dagaz Communication S.C. Elżbieta Mrowiec Wojciech Wucow

Wrocław

Opinie o Dagaz Communication S.C. Elżbieta Mrowiec Wojciech Wucow

Klient

Pani Ela jest doradca finansowym i kobieta po studiach niby....( nie sprawdzalem). Chcialem skorzystac z jej uslug starajac sie o kredyt z dofinansowaniem MDM. Umowilem sie na spotkanie i chwile porozmawialismy. Niestety wiedza tejże pani na temat kredytu z dofinansowaniem MDM byla mniejsza od mojej ktora zdobylem czytajac informacje z intrnetu. Nadmienie ze umawiajac sie z tą pania na rozmowe powiedzialem ze strac sie bede o kredyt hipoteczny na dom z dofinasowaniem MDM wiec mogla sie chociaz przygotowac.

Marta

Wszystko szło "gładko" do czasu podpisania umowy kredytowej. Potem Pan Wojciech jakby się zapadł pod ziemie! Zmienił firmę itd. Zostawił mi tylko wrzód w postaci polisy Aegon ktora miała być super zabezpieczeniem na poczet zaciągniętego kredytu! A co się okazało po paru latach jestem w plecy 12 tys zł. Nie polecam współpracy z tym " panem".

Adam

Pisze jako niedoszly klient. Panstwo Wucow po zlozeniu wniosku o kredyt przestali odbierac na telefony I odpisywac na maile. Ostatecznie warunki jakie Pan Wojciech wynegocjowal okazaly sie znacznie gorsze nic obiecywal + kilka innych rzeczy ktore pozniej okazaly sie byc zwyklym klamstwem aby naciagnac klienta na swoje uslugi. Niepolecam

Czy trzeba zostawać po godzinach w firmie Dagaz Communication S.C. Elżbieta Mrowiec Wojciech Wucow ? Jak wygląda wynagrodzenie za dodatkowe godziny? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Dagaz Communication S.C. Elżbieta Mrowiec Wojciech Wucow - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dagaz Communication S.C. Elżbieta Mrowiec Wojciech Wucow