C. N. Diving Pro Sławomir Szych

Koszalin

Opinie o C. N. Diving Pro Sławomir Szych

FIZY 4

Byłem na kursie nurkowania w Koszalinie. Trochę zimna woda (maj). Wspaniale, polecam. Jakość szkolenia super. Każdemu polecam instruktora Sławka. Pozdrawiam.

Ola
@FIZY 4 13.05.2015, 08:43

Rozpoczęłam szkolenie nurkowe w tym centrum. Na razie jest super. Jak zakończę to podzielę się wrażeniami. Pozdrawiam Aleksandra W.

Medyk

Korzystałem z ich usług trzy razy, nurkowalem w trzech różnych miejscach w Egipcie. Szczerze przyznam, że nurkowanie jest jedną z moich pasji. Mogę śmiało polecić ich każdemu, kto zastanawia się nad tym jaką firmę wybrać :)

Kolej

Świetni ludzie, bardzo pomocni, mają niezwykle bogatą ofertę oraz indywidualne podejście do klienta, czego chcieć więcej?

Radar 40

Zrealizowałe swoje marzenie - nauka nurkowania. Kurs odbyłem w Centrum Nurkowym Diving Pro [usunięte przez moderatora]. Świetny instruktor, wspaniałe podejście do kursantów. Dalsza moja edukacja nurkowa tylko z Diving Pro.

Zostaw opinię o C. N. Diving Pro Sławomir Szych - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C. N. Diving Pro Sławomir Szych