As-Art Media Joanna Konopińska

Pruszków

Opinie o As-Art Media Joanna Konopińska

zawodowiec

Nie zgadzam się zupełnie. Ta Pani jest mega kompetentną osobą, która została oszukana przez byłego ubeka i być może z tym są związane Jej kłopoty. Ale jet to osoba kompetentna, wyjątkowo uczynna i w mojej ocenie uczciwa. Polecam każdemu współpracę

przewoźnik

UWAGA na tą panią !!! Jest to oszustka i naciągaczka - od 4 lat nie mogę się doprosić zapłaty za usługę transportową - przez rok mnie zwodziła a potem się na mnie wylała. Wraz z męzem prowadzą szemrane interesy i nie rozliczają się z usługodawcami. Przestrzegam wszystkich przed ta pseudo firmą.

Zostaw opinię o As-Art Media Joanna Konopińska - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie As-Art Media Joanna Konopińska