Pro Bono Usługi Opiekuńcze i Edukacyjne

Kielce

Opinie o Pro Bono Usługi Opiekuńcze i Edukacyjne

anonymous

Te wszystkie opinie pozytywne są pisane pzrez pracowników tej firemki , która oszukuje i okrada opiekunki a do tego szkaluje opiekunki , Opinia tej Magdy to szczera prawda

Krzysztof P. (dolnośląskie)

Jakaś "Magda G" pisze głupoty o firmie Pro Bono z Kielc. Ja z ta firmą współpracuje od blisko 5 lat i NIGDY nie miałem żadnych, nawet najmniejszych kłopotów. Nieszczęsna "Magda G", to pewnie kolejna zdemaskowana opiekunka, którą złapano na ciężkim przewinieniu, lub łajdactwie w pracy albo jakimś innym (usunięte przez administratora) lub pijaństwie, dlatego pomawia dobre imię Firmy z Kielc.

Magda G

NIe daj Boze takich oszustów i złodziejki . Ostzegam wszystkich przed tą firmą , Ten wpis u góry jest wpisany pzrez pracowników tej firmy

Anna
@Magda G 14.10.2017 18:23

Zgadzam się oszustwo i cwaniactwo

Małgorzata

Pracuję w Firmie od sześciu lat i nie miałam do tej pory żadnych problemów,ani z pieniędzmi ani z kontaktem z Firmą.Byłam w różnych sytuacjach w Niemczech,bardzo trudnych i Firma nigdy nie pozostawiła mnie bez pomocy.Uważam,że jeżeli komuś nie odpowiada to Firm na rynku jest bardzo dużo.Jeszcze się nikt taki nie urodził,co by wszystkim dogodził.Pozdrawiam

Zostaw opinię o Pro Bono Usługi Opiekuńcze i Edukacyjne - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro Bono Usługi Opiekuńcze i Edukacyjne