Paulina Wawrzyszak Deutsch Perfekt - Nauka J. Niemieckiego Biuro Tłumaczeń

Lublin

Opinie o Paulina Wawrzyszak Deutsch Perfekt - Nauka J. Niemieckiego Biuro Tłumaczeń

klient

ja miałem przyjemność współpracować z tą Panią. Bardzo kompetentna osoba. Bardzo mi pomogła, wszystko solidnie przetłumaczyła i nigdy nie odmówiła pomocy. czasami tylko za dużo wymaga ale to w tym przypadku to jest zaleta. Polecam

marta

A o ABC-Personal management agencja pracy coś słyszeliscie?Z tego co mi wiadomo pani(usunięte przez administratora) tam pracuje

Światna współpraca, wysokie wymaganie, miła atmosfera.. szefowa świetna babka ;-)

Zostaw opinię o Paulina Wawrzyszak Deutsch Perfekt - Nauka J. Niemieckiego Biuro Tłumaczeń - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paulina Wawrzyszak Deutsch Perfekt - Nauka J. Niemieckiego Biuro Tłumaczeń