Firma Edukacyjno-Usługowa Podolanka Nataliya Kostyukova

Ostrowiec świętokrzyski

Opinie o Firma Edukacyjno-Usługowa Podolanka Nataliya Kostyukova

ssss

a ogólnie to konkurencji już sie znudziło ten temat podtrzymywać .

zbyszek

A jak ogólnie wykonuje swoją pracę???

Wogóle nie polecam tego fachowca. Ten człowiek to oszust. Kręci na każdym kroku. Nie dotrzymuje danego słowa. Obiecać potrafi wszystko a dotrzymanie słowa to dla niego zupełnie inna sprawa. Nie odbiera telefonów. Nie da się z nim dogadać.

koti
@anonim 08.07.2015 19:56

popieram,kręt,niezorganizowany,nieudolni pracownicy,nie polecam

Zostaw opinię o Firma Edukacyjno-Usługowa Podolanka Nataliya Kostyukova - Ostrowiec świętokrzyski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Edukacyjno-Usługowa Podolanka Nataliya Kostyukova