St. Patrick's School of English Grzegorz Michałek

Cieszyn

Opinie o St. Patrick's School of English Grzegorz Michałek

Jola

Doskonała szkoła językowa, mili nauczyciele, bardzo dobrze prowadzone zajęcia. Polecam

Jola

Fantastyczna szkoła, nauczyciele bardzo dobrze prowadzą zajęcia. Zapisałam do tej szkoły mojego syna, który zdobywa umiejętności językowe. bardzo dobrze zorganizowana szkoła. Polecam

Damian

Moja znajoma poleciła mi szkołę ST. PATRICKS'S, gdzie moje dziecko zaczęło uczęszczać do tej szkoły. Jestem z niego zadowolona, bardzo dobrze radzi sobie z nauką, robi postępy. Polecam

Zostaw opinię o St. Patrick's School of English Grzegorz Michałek - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie St. Patrick's School of English Grzegorz Michałek