Polanglo Sp. z o.o. Szkoła Języków Obcych

Bydgoszcz

Opinie o Polanglo Sp. z o.o. Szkoła Języków Obcych

nik

ktoś pracował w magazynie polanglo na Szyszkowej? kumpel mówił, że od 8 do 18? i ile płacą?

gosc

Już nie podlizuj się Bartek. Dali dwa ogłoszenia. Najpierw były mniejsze wymagania, a teraz w kolejnym ogłoszeniu wymagają 5-letniego stażu pracy w biurze i bardzo dobrej znajomości j. angielskiego. Już są śmieszni. Wielkie wymogi do zwykłego sekretariatu! Już drugi raz nie wyślę cv!!!!!!

Zostaw opinię o Polanglo Sp. z o.o. Szkoła Języków Obcych - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polanglo Sp. z o.o. Szkoła Języków Obcych